„Every Sound Makes Music”

House jest kreatywną i bezkompromisową marką dźwięków i młodości. Stworzoną dla osób kochających wolność i spontaniczną zabawę.

W najnowszej kampanii sięga po codzienne elementy miejskiego życia, czerpiąc pojedyncze dźwięki i tworząc z nich wyjątkową ścieżkę muzyczną. House w odważny sposób stara się otworzyć nasze zmysły na codzienne odgłosy, na które zwykle nie zwracamy uwagi, kryjące za sobą niedopowiedziane historie. Koncepcja projektu „Every Sound Makes Music” podkreśla kreatywny i bezkompromisowy charakter marki, odwołując się do muzyki, z którą HOUSE jest nierozerwalnie związany. Kampania znajdzie swoje rozwinięcie na nośnikach wielkoformatowych, w prasie, kinie oraz Internecie, gdzie poza standardowym filmem promocyjnym zobaczymy także serię krótkich klipów wprowadzających w klimat „Every Sound Makes Music”.

Oto jeden z czterech teaserów zapowiadających tę niezwykłą kampanię.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News