Era snapbacków dobiegła końca, czas na dad hats!

Kto by pomyślał, że na pierwszy rzut oka kiczowate dad hats wyprzedzi w rankingu nasze ulubione snapbacki. Kiedyś uważana za symbol obciachu, teraz noszona przez wszystkich fashionistów i samego Baracka Obamę.

Trendy ulegają zmianom co chwilę, ostatnio jednak zaskakująca część garderoby naszych rodziców wraca na półki największych projektantów. W sumie to nic dziwnego, skoro wygląda się w tym naprawdę dobrze, jeżeli skomponujemy to z odpowiednimi dodatkami.

Dad hats, czyli najnowszy trend, a właściwie czapka, która chroniła nas zwykle w naszych młodszych latach przed słońcem, wróciła z przytupem na salony. Noszona jest do wszystkiego: sukienek, dresów, jeansów, a nawet na imprezę – wystarczy, że przekręcisz ją na drugą stronę. Kilka sławnych przykładów? Obama ostatnio podpisywał w niej autografy, a córka Kim i Kanye’a założyła ją do futra wartego prawie 4 tysiące dolarów. I to wcale nie jest obciach!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nie musi to być jednak zwyczajne nakrycie głowy w prostym kolorze, dad hats bowiem są dla nas dostępne z różnymi napisami, czy to o recyklingu, czy z tekstem jakiejś piosenki. Do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

dziewczyna w dad hat ludzie w dad hats (2) north west w czapce obama w dad hat

tekst | Nicole Szczekocka

4.4/5 - (7 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News