Emigracja. Nadchodzi ekranizacja książki kultowego autora internetowych past

emigracja kadr z serialu

Malcolm XD to postać znana w coraz szerszych kręgach, nie tylko internetowych. Zaczynał od internetowych past, następnie wziął się za literaturę, a już 17 marca będziemy mogli zobaczyć ekranizację jednej z jego powieści. Emigracja nadchodzi.

Kim jest Malcolm XD?

Malcolm jest jedną z najbardziej kultowych postaci dla współczesnych użytkowników internetu. Wszystko za sprawą wielu napisanych i opublikowanych przez niego past, a więc opowieści pisanych specyficznym językiem, nastawionym głównie na rozśmieszenie odbiorcy albo zwrócenie uwagi na konkretny problem.

Jego najsłynniejszą pastą internetową jest ta o ojcu-fanatyku wędkarstwa, której wstęp kojarzy większość młodych ludzi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zajebane wędkami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu, bo mają zadziory na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu hak w nodze.

Co ciekawe, w 2017 roku doczekała się ekranizacji w formie filmu krótkometrażowego pod tytułem Fanatyk.

Emigracja niedługo na Canal+

Malcolm XD nadal nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości, ale w ostatnich latach zawojował rynek książkowy, wydając dwie poczytne powieści. Jedna z nich, pod tytułem Emigracja, doczeka się niedługo ekranizacji. Tym razem nie będzie krótkometrażowego filmu, a dziesięcioodcinkowy serial emitowany na antenie Canal+.

Według zapowiedzi będziemy mieć do czynienia z historią dwóch kolegów pochodzących z małego miasta, którzy w celach zarobkowych muszą udać się do Londynu. Ich sytuacja tam szybko okazuje się bardzo skomplikowana, a po drodze spotykają szereg dziwnych osobowości.

Twórcy twierdzą, że położyli duży nacisk na ukazanie tematu emigracji w przewrotny sposób, uwzględniając przede wszystkim zderzenie kulturowe małego miasteczka i wielkiego, otwartego Londynu. Oznacza to, że możemy spodziewać się, że zostanie oddany duch literackiego oryginału, a co za tym idzie, również past autorstwa Malcolma XD.

Mamy nadzieję, że Emigracja nas nie zawiedzie, bo zapowiada się naprawdę obiecująco.

Zobacz także: Najlepsze filmy młodzieżowe

Filmy młodzieżowe – 7 tytułów wartych obejrzenia

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News