Elektronika z performancem. Erith zapowiedziała koncerty na lato ☀️

Mloda dziewczyna w turkusowych wlosach lezy z rozlozonymi rekoma w pastelowej bluzie jeansach i zamknietymi oczyma na piasku

Erith to polska wokalistka ze Śląska. Jej występy przypominają performance, w którym ruch, taniec i muzyka znakomicie komponują się z grą świateł. Artystka praktycznie cały czas jest w trasie, ale dopiero na lato zapowiada prawdziwe kąski!

Na swoim koncie nie ma jeszcze debiutanckiego albumu, ale dzięki koncertom stała się rozpoznawalna. Jej elektroniczne utwory przenoszą słuchacza do innego świata. Artystka aktualnie skupia się na komponowaniu muzyki do filmu. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ w tym samym czasie jeździ z koncertami po Polsce i zaraża publiczność swoją niesamowitą energią. Trwają także prace nad nowymi teledyskami.

W ciągu najbliższych miesięcy w sieci powinny pojawić się nowe single – This is what we are i Jesteśmy.  W ich produkcje zaangażowanych jest mnóstwo wspaniałych ludzi, którym jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Nie mogę doczekać się efektów – przyznaje artystka.

W najbliższym czasie Erith wystąpi nad morzem podczas Fląder Festiwal (Gdańsk) oraz Cudawianki (Gdynia). Odwiedzi także Malta Festiwal (Poznań) oraz Family Yoga Festival (Sulisław, koło Opola) i na totalnie oderwanej od rzeczywistości imprezie Las Camp w środku lasu na pograniczu Karkonoszy (Ogorzelec).

Oprócz tego w najbliższy piątek w Opolu i w poniedziałek we Wrocławiu odbędą się pokazy starego filmu niemego Das Blumenwunder, do którego Erith skomponowała muzykę. Artystka zagra ją na żywo podczas projekcji.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News