Categories: wydarzenia

Elektroniczne brzmienia wśród zabytkowych samolotów. Oto artyści, których usłyszycie podczas this.place w. Woo York w Krakowie

Cykl this.place wraca z trzecią i ostatnią w tym roku imprezą. Tym razem, wydarzenie odbędzie się w miejscu, w którym elektronika nigdy dotąd nie rozbrzmiewała, czyli Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

this.place w. Woo York odbędzie się już 30 listopada. Wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym Muzeum Lotnictwa Polskiego pozostaną na swoich miejscach i to samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze, więc spodziewajcie się niesamowitej oprawy wizualnej.

Trzecia edycja cyklu this.place zapowiada się coraz ciekawiej nie tylko ze względu na program, lecz także na nagłośnienie KV2 Audio, które zostanie zamontowane w tej wyjątkowej przestrzeni. Soundsystem tej marki zainstalowany jest na stałe m.in. w klubach Egg London i Amnesia Ibiza oraz można go było usłyszeć także na ostatnim Burning Manie.

W tej unikalnej scenerii usłyszymy wyjątkowy duet z Kijowa, który już od lat święci triumfy na międzynarodowej scenie techno. Woo York wydają w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Z kolei ich live-act oparty na bogatym zestawie elektronicznego sprzętu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie.

Do duetu Woo York dołączą także tego wyjątkowego wieczoru Blooma live, Leon oraz Roger. Po kalibrze artystów supportujących Woo York widać doskonale, że organizatorzy wydarzenia nie stawiają wyłącznie na zagraniczne gwiazdy, lecz chcą zbudować jakościowy event od początku do końca. ​

Blooma ​to przecież jeden z najgorętszych projektów elektronicznych ostatnich lat – owoc współpracy Agima i Deasa, czyli niezwykle doświadczonych producentów muzycznych i performerów. Ich koalicja szturmem zdobyła popularność w Polsce, a uznany zagraniczny label – Suara – wypuścił pod swoim szyldem pierwszą EP-kę duetu.

Leon​ to z kolei współtwórca festiwalu Audioriver. Promotor oraz DJ z ponad 15-letnim stażem wypełnionym licznymi i regularnymi występami w klubach całej Polski. Ostatni z grających tej nocy artystów to ​ Roger​ – rezydent this.place i jeden z czołowych krakowskich DJ-ów.

Bilety​ są dostępne na Going.pl oraz w aplikacji, a pierwsza promocyjna pula już się wyprzedała. Obecnie powoli kończy się druga pula w cenie 69 zł, a po jej wyczerpaniu koszt wzrośnie do 79 zł. W dniu imprezy wejściówka na bramce dostępna będzie w cenie 99 zł – o ile wydarzenie się wcześniej nie wyprzeda, jak to było w przypadku drugiej edycji this.place.

W sprzedaży jest także bardzo ograniczona liczba biletów ​ VIP​ w cenie 350 zł.​ Zakup tej wejściówki daje m.in. możliwość korzystania z bogatego open baru oraz uprawnia do wejścia do osobnej strefy, z której widok rozciąga się na cały parkiet.

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/544888969620892/

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

6 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

2 dni ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago