Elektroniczna gloryfikacja hedonizmu: nowy album Da Vosk Docta

Surrealistyczna okładka płyty i mężczyzna w ciemnym pomieszczeniu

Wydany 31 Sierpnia 303K to drugi album wrocławskiego producenta znanego jako Da Vosk Docta. Album ukazał się nakładem wytwórni SOHO Palace, zarówno na CD jak i na portalach streamingowych.

Da Vosk Docta to urodzony w 1991 roku we Wrocławiu producent muzyczny. Znudzony tworzeniem klasycznych samplowanych bitów, rozpoczął eksperymenty z muzyką elektroniczną. Z biegiem lat DVD stworzył szereg utworów, które odbiły się szerokim echem wśród słuchaczy, osiągając łącznie miliony wyświetleń i przyciągając tłumy fanów do klubów oraz na festiwale.

Album to 45-minutowa wycieczka do słonecznych wybrzeży basenu Morza Śródziemnego, gdzie chwile beztroski przeplatają się z momentami refleksji i zadumy.

Wszystkie 14 utworów to wypadkowa przemyśleń autora na temat życia w mieście, imprez, podróży i pojmowania szczęścia, a także gloryfikacja hedonizmu, na którą cień rzuca świadomość własnej śmiertelności. Na płycie możemy się także doszukać nieoczywistych odniesień do sztuki współczesnej, popkultury oraz kinematografii, a ich skojarzenie pozostaje w gestii odbiorcy.

Obecnie DVD pracuje nad kolejnymi projektami, skupiając się zarówno na komponowaniu nowych utworów jak i doskonaleniu umiejętności realizacji dźwięku, miksu i masteringu nagrań.

Komentarze
Rate this post