ELECTRONIC BEATS FESTIVAL!

1780921_1475322552689592_1950488411_n

Bawilidotąd w różnych miastach (Warszawa, Gdańsk i Poznań) i przy muzyce rozmaitych artystów (m.in. Zoli Jesus, Groove Armady, Dizzeego Rascala i Jamesa Blake’a), ale jeszcze nigdy organizowany w Polsce przez T-Mobile festiwal Electronic Beats nie miał tak oryginalnej formuły!

4 kwietnia znowu spotykamy się w Warszawie, ale tym razem nie w jednym, a w dwóch miejscach – festiwal podzielony został na Teatr i Klub. Co za tym idzie, bawić się będziemy nie tylko przy tanecznych rytmach, ale też zasłuchani w piękne, liryczne dźwięki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Electronic Beats Festival 2014 rozpocznie się w Palladium, gdzie wystąpią José González, Olafur Arnalds oraz Król. I to będzie właśnie ten bardzo spokojny początek gorącej kwietniowej nocy. Goście z zagranicy potrafią przy użyciu minimalnych środków maksymalnie oczarować publiczność. I nie ma znaczenia, czy José przywiezie do Warszawy swój największy przebój, czyli cover „Heartbeats” grupy The Knife, i jakie wizualizacje tym razem pokaże za swoimi plecami Ólafur – my już wiemy, że to będzie niezapomniany wieczór. Tym bardziej, że Błażej Król, który do niedawna współtworzył wysoko oceniany zespół UL/KR, właśnie podczas Electronic Beats Festival w Warszawie wykona na żywio materiał z niecierpliwie wyczekiwanego debiutu „Nielot”.

A to dopiero połowa przygotowanych dla was atrakcji. Z Palladium wszystkich festiwalowiczów zapraszamy bowiem do Klubu Basen, gdzie czekać na was będą didżeje!

 

Jesteś z innego miasta i nie wiesz jak łatwo i szybko dojechać na imprezę? Wybierz przejazd z www.blablacar.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News