“Ekocuda” zawładną Warszawą

Serce z papieru w logo Ekocuda

Już w 19 listopada ruszają Targi Kosmetyków Ekologicznych. “Ekocuda” to wydarzenie zorganizowane z  myślą o wszystkich tych, którzy lubią wiedzieć, co dokładnie mają w swojej kosmetyczce. Co dokładnie nas czeka?

Targi są dosyć wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ po raz pierwszy jest to przedsięwzięcie na tak dużą skalę. W jednym miejscu będą mogli się spotkać producenci kosmetyków naturalnych i ci, którzy szukają jakościowych, sprawdzonych produktów. To okazja do inspirującego spotkania, podczas którego będzie można wymienić się doświadczeniami i wysłuchać potrzeb klientów. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, dotknąć i powąchać Ekocudów, które później można zabrać ze sobą!

Ekocuda to prezentacja szerokiej oferty kosmetyków naturalnych. Oprócz tego czekają także inne atrakcje: warsztaty edukacyjne prowadzone przez m.in. makijażystki, farmaceutów czy kosmetyczki. Dowiemy się także  jak czytać etykiety, jak wykonać makijaż kosmetykami mineralnymi, albo takimi, które można przygotować w domu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Producenci polskich i zagranicznych marek przedstawią kosmetyki inspirowane naturą w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Wydarzenie odbędzie się 19 i 20 listopada, a wstęp na targi jest bezpłatny.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News