Richard Denny i jego "Efektywna Sprzedaż"

Po styczniowym sukcesie „Efektywnego Przywództwa” z prof. Cialdinim, kolej na następne wydarzenie z cyklu „Efektywnego Biznesu”. Właśnie z tej okazji Richard Denny, brytyjski autorytet w dziedzinie sprzedaży i motywacji , 15 maja 2015 po raz pierwszy odwiedzi Polskę.

W czasie swojego wystąpienia opowie on o tym, co zrobić, aby zyskać lojalność klientów, a nawet zmienić ich w ambasadorów firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, brytyjski ekspert wyjaśni także, w jaki sposób rozwijać firmę w trudnych czasach i wykorzystywać możliwości wynikające z niekorzystnej koniunktury.

Niezależnie od wykorzystywanych kanałów dystrybucji – bezpośrednich czy internetowych – ich najbardziej pożądana cechą jest efektywność.  Oznacza to nie tylko strategię dostosowana do warunków współczesnego rynku, ale i odpowiednią komunikacje z klientem. O tym, jak zwiększyć wspomnianą efektywność, oprócz Richarda Dennego, opowiedzą również m.in.: Mateusz Grzesiak, Marcin Maj, Paweł Tkaczyk oraz Jadwiga Ford.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

efektywna sprzedaż

Chcesz iść na wydarzenie? Oto kod rabatowy 5% zniżki na bilet: ca2rw5jy62.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News