Ed Sheeran po koncercie w Warszawie imprezował w nowym klubie LGBT+

ed sheeran afterparty po koncercie w warszawie klub lgbt+ la pose hiro

Ed Sheeran zagrał dwa koncerty na PGE Narodowym, które przyciągnęły tłumy fanów z całej Polski. Po występach muzyk postanowił trochę się rozerwać w Warszawie. Ed Bawił się w La Pose – nowym klubie LGBT+ w stolicy.

Koncerty Eda Sheerana w Polsce wyprzedały się na pniu. Początkowo planowano jeden koncert, ale w związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowy występ, który także przyciągnął tłumy wielbicieli Eda.


Ed zagrał dwa koncerty dzień po dniu i jak zwykle nie zawiódł swoich fanów. Muzyk postanowił się rozerwać w klubie. La Pose jest nowym klubem LGBT+ w Warszawie, która nawiasem mówiąc ma bogatą historię świetnych klubów LGBT+. Z relacji na Instagramie i TT dowiadujemy się, że bawił się przy hitach Britney Spears, Spice Girls czy Jessie Ware oraz, że sam zamawiał u DJ-a kawałki.

Ed sheeran jest wyluzowanym ziomkiem

Ed Sheeran jest niezwykle wyluzowanym człowiekiem zwłaszcza przy statusie gwiazdy jakim się cieszy. Uśmiechnięty i otwarty na ludzi. Wyszedł się odstresować i zobaczyć, jak bawi się Warszawa. W klubie zachowywał się swobodnie, dużo rozmawiał z przygodnie spotkanymi imprezowiczami. Jak przystało na dobry klub LGBT+ mógł poczuć się swobodnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

Klub La Pose i tradycja miejsc LGBT+ w Warszawie

Wśród byłych i istniejących klubów LGBT+ nie można nie wspomnieć o Le Madame, Utopii czy Glamie. Wszystkie miejsca tego typu łączy atmosfera nieskrępowanej zabawy i bezpieczeństwa.  Szczególnie Le Madame był miejscem wyróżniającym się na tle innych klubów. Klub organizował niezliczoną ilość wydarzeń artystycznych i stanowił mekkę i drugi dom nie tylko dla osób ze środowisk LGBT+.

Klub La Pose organizuje imprezy i koncerty w klimacie bourlesque Klub i scena artystyczna queeru organizuje cykliczne imprezy tematyczne, kameralne i koncerty w klimatach burleska, drag i ballroom. Jak deklarują organizatorzy La Pose to przestrzeń wolna od nienawiści. Miło, że jest takie miejsce w samym centrum imprezowej Warszawy.
ul. Mazowiecka 6/8

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

Zobacz też: Va Bene Cicchetti – nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Va Bene Cicchetti – nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

 

3,2/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News