Ed Sheeran po koncercie w Warszawie imprezował w nowym klubie LGBT+

Ed Sheeran zagrał dwa koncerty na PGE Narodowym, które przyciągnęły tłumy fanów z całej Polski. Po występach muzyk postanowił trochę się rozerwać w Warszawie. Ed Bawił się w La Pose – nowym klubie LGBT+ w stolicy.

Koncerty Eda Sheerana w Polsce wyprzedały się na pniu. Początkowo planowano jeden koncert, ale w związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowy występ, który także przyciągnął tłumy wielbicieli Eda.

Ed zagrał dwa koncerty dzień po dniu i jak zwykle nie zawiódł swoich fanów. Muzyk postanowił się rozerwać w klubie. La Pose jest nowym klubem LGBT+ w Warszawie, która nawiasem mówiąc ma bogatą historię świetnych klubów LGBT+. Z relacji na Instagramie i TT dowiadujemy się, że bawił się przy hitach Britney Spears, Spice Girls czy Jessie Ware oraz, że sam zamawiał u DJ-a kawałki.

Ed sheeran jest wyluzowanym ziomkiem

Ed Sheeran jest niezwykle wyluzowanym człowiekiem zwłaszcza przy statusie gwiazdy jakim się cieszy. Uśmiechnięty i otwarty na ludzi. Wyszedł się odstresować i zobaczyć, jak bawi się Warszawa. W klubie zachowywał się swobodnie, dużo rozmawiał z przygodnie spotkanymi imprezowiczami. Jak przystało na dobry klub LGBT+ mógł poczuć się swobodnie.

Klub La Pose i tradycja miejsc LGBT+ w Warszawie

Wśród byłych i istniejących klubów LGBT+ nie można nie wspomnieć o Le Madame, Utopii czy Glamie. Wszystkie miejsca tego typu łączy atmosfera nieskrępowanej zabawy i bezpieczeństwa.  Szczególnie Le Madame był miejscem wyróżniającym się na tle innych klubów. Klub organizował niezliczoną ilość wydarzeń artystycznych i stanowił mekkę i drugi dom nie tylko dla osób ze środowisk LGBT+.

Klub La Pose organizuje imprezy i koncerty w klimacie bourlesque Klub i scena artystyczna queeru organizuje cykliczne imprezy tematyczne, kameralne i koncerty w klimatach burleska, drag i ballroom. Jak deklarują organizatorzy La Pose to przestrzeń wolna od nienawiści. Miło, że jest takie miejsce w samym centrum imprezowej Warszawy.
ul. Mazowiecka 6/8

Zobacz też: Va Bene Cicchetti – nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

 

Komentarze
3,2/5 - (4 votes)
kris

Recent Posts

Co obejrzeć na Apple TV+? – 5 propozycji

Apple TV+ to ekskluzywna usługa streamingowa funkcjonująca w Polsce od 2019 roku. W swojej ofercie…

1 dzień ago

„Wednesday” Tima Burtona – 5 ciekawostek o serialu

Pierwsze odcinki „Wednesday” zadebiutowały na platformie streamingowej Netflix 23 listopada 2022 roku – oglądaliście już?…

2 dni ago

Czym różni się telewizor OLED od QLED? Podpowiadamy!

Jednym z najważniejszych aspektów przy zakupie nowego telewizora jest jakość obrazu. Idealne odwzorowanie barw, nasycenie…

3 dni ago

Kim jest Maja Staśko? Kontrowersje wokół aktywistki

Niewiele jest bardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie niż Maja Staśko. Jej wypowiedzi są licznie…

3 dni ago

TRŁ ZIMA! – największe targi designu w Polsce już 10-11 grudnia!

Byliście grzeczni?! Kupcie sobie coś ładnego. Albo jeszcze lepiej kupcie ładne prezenty swoim bliskim i…

5 dni ago

„Hokus Pokus 2” – wielki powrót sabatu [recenzja]

30 września 2022 roku na platformie streamingowej Disney+ zadebiutowało „Hokus Pokus 2” – kontynuacja jednego…

1 tydzień ago