Eastpak wypuścił kolekcję inspirowaną twórczością Andy’ego Warhola

Plecaki, torby i nerki z puszką Andy'ego Warhola

Wiedzieliście, że Andy Warhol był wielkim fanem marki Eastpak? Tak! Na wielu zdjęciach można zobaczyć artystę z jego własnym, czarnym plecakiem Padded Pak’r.

To już czwarty raz, gdy marka Eastpak prezentuje prezentuje kolekcję inspirowaną życiem i twórczością Andy’ego Warhola, jednego z najbardziej znanych amerykańskich artystów XX wieku.

Najnowsza linia akcesoriów i sprzętu podróżniczego wynosi temat na jeszcze wyższy poziom, składając hołd człowiekowi, którego nieustępliwa i bezkompromisowa wiara w indywidualizm nadal inspiruje całe nowe pokolenia. Każdy model w kolekcji nawiązuje do legendarnych i najbardziej rozpoznawalnych kolorowych Puszek z zupą firmy Campbell (1965), opowiadających o mocy jednostki w przekształcaniu rzeczy zwykłych w coś nadzwyczajnego.

W kolekcji dostępnej od 2 maja znajdziecie między innymi kultowy plecak Padded Pak’r, nerkę Spriner, torbę Duffle Can oraz walizkę Tranverz.

Wisienką na torcie jest z pewnością plecak ze srebrnej skóry pochodzący z limitowanej serii, dosłownie wywraca koncepcję Puszek z zupą firmy Campbell Warhola na lewą stronę! Przedstawia puszkę od jej wewnętrznej strony, z grafiką Warhola znajdującą się w środku plecaka i posiada osobny worek, dołączony do plecaka.

Kolekcja jest już dostępna w sklepach: Pan Pablo, Street Supply oraz Answear.com.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News