Dziwne książki, które naprawdę istnieją

Okładki książek o dziwnych tytułach

Idąc za modnym powiedzeniem, że czytanie jest seksowne, czytanie jest super i kto nie czyta ten lama, mamy dla was coś specjalnego. Sami byśmy nie pomyśleli, że ktoś mógł aż tak puścić wodze swojej pisarskiej fantazji, ale to jednak prawda. Zobaczcie sami, jakich książek jeszcze nie przeczytaliście, a powinniście.

Wybór odpowiedniej lektury na zimowe wieczory to prawdziwa sztuka, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Jednak pewne historie są już trochę przechodzone — tu ktoś kogoś zabił, tu się ktoś zakochał, tam ktoś umarł. Wieje nudą. A czy wpadliście na pomysł, żeby przeczytać książkę o tym, jak skutecznie zatemperować ołówek, albo jak przeżyć sytuację, gdy ktoś was porwie? No raczej nie. Dla fanów jeszcze mocniejszych wrażeń mamy przykładowo książkę Crabs: The Human Sacrifice albo trzymającą w napięciu lekturę I Had To Use the Public Restroom! Resztę zobaczcie sami w galerii, a jeśli nadal będzie wam mało inspiracji, możecie wejść na stronę dla fanatyków wszystkiego, co dziwne w literaturze.

Tekst: Klarysa Marczak

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News