Dziewczyńskość, samoakceptacja i życie, czyli książka #girlstalk

Na zdjeciu widzimy ksiazke w bialo morskie romby na samym srodku jest zloty tytul ksiazki

Paulina Klepacz jest feministką, prowadzi feministyczno-erotyczny magazyn G’rls ROOM. Karolina Cwalina-Stępniak możecie znać między innymi z instagramowego konta @sexyzaczynasiewglowie.

Co łączy Paulinę i Karolinę? Są freelancerkami, mają dużą wiedzę, którą chętnie się dzielą i właśnie wydały książkę!

#girlstalk to książka zawierająca wiele ciekawych i inspirujących rozmów. Dziewczyny do współpracy przy wywiadach zaprosiły osoby, które znają i cenią. Głównie są to kobiety, ale nie zabrakło też panów. W książce znajdziemy rozmowy o samoakceptacji, relacjach, pracy, wierze, tolerancji i wielu innych podobnych sferach życia. Po przeczytaniu interesujących rozmów możemy dostrzec, jak wielu ludzi nie potrafi poradzić sobie z podobnymi problemami, dotyczącymi w zasadzie nas wszystkich. Bohaterki i bohaterowie #girlstalk opowiadają, jak próbują sobie z nimi poradzić, gdzie szukają pomocy. Wywiady odsłaniają różne poglądy i ludzkie zachowania, co jest bardzo ciekawe, bo pozwala poznać odmienne postawy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Do kogo jest skierowana #girlstalk? Do wszystkich – do kobiet i mężczyzn, dziewczyn i chłopaków. Osób pracujących i niepracujących. Nie jest ważne, co robią w życiu. Często mają podobne problemy i chęć chłonięcia wiedzy z różnych dziedzin. Rozmowy zawarte w książce pokazują różne spojrzenia na rzeczywistość oraz zachęcają, aby czasami zmienić perspektywę, wyjść poza szablonowe myślenie, nie bać się trudnych tematów i nauczyć się o nich dyskutować bez uprzedzeń.

Pozycja must have na jesienne wieczory!

https://www.instagram.com/p/BpHsEFnj5UD/?taken-by=sexyzaczynasiewglowie

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News