Dziewczyna znalazła sposób, jak nie zgubić Airpodów. Stworzyła z nich kolczyki

Dziewczyna z kolczykami z dopiętymi słuchawkami

Airpody. Bezprzewodowe słuchawki typu dousznych prosto od Apple. Wygodne, bo razem z nimi kończą się problemy z zaplątanym wiecznie kablem. Problematyczne, bo istnieje duża szansa na ich zgubienie.

22-latka Gabrielle Reilly rozwiązała odwieczny (a przynajmniej trwający od kilku lat) problem posiadaczy lub tych, którzy skłaniali się ku zakupowi Airpodów. Dziewczyna wpadła na pomysł, by stworzyć kolczyki, do których bez problemu można dopiąć słuchawki, dzięki czemu, nawet jak wypadną z ucha, pozostaną na kolczyku i nie zginą w miejskiej gonitwie.

Gabrielle nazwała swój produkt Airings i praktycznie natychmiast stał się on wiralowy, a chętnych jest więcej niż pomysłodawczyni przypuszczała. Airingsy sprzedawane są za 20 dolarów od pary, a kupujący mogą wybrać, jaki chcą kolor tworzywa, a także jaką długość kolczyka preferują.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kupilibyście?

apple airpod earrings gabrielle reilly 5c516e6920ac2 700 Dziewczyna znalazła sposób, jak nie zgubić Airpodów. Stworzyła z nich kolczyki Kolczyki z airpodami apple airpod earrings gabrielle reilly 5c516a85225c2 700 Dziewczyna znalazła sposób, jak nie zgubić Airpodów. Stworzyła z nich kolczyki

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News