Dziewczyna rozbiła samochód grając w „Bird Box Challenge”

Rozbity samochód i kadr z Bird Box

Tak, jak sądziliśmy: nie trzeba było długo czekać, żeby ktoś przesadził z Bird Box Challange i spowodował wypadek, bardziej drastyczny niż uderzenie głową w ścianę.

Fani filmu z Sandrą Bullock w roli głównej od kilku tygodni uskuteczniają nową zabawę, zwaną Bird Box Challange. Pisaliśmy o tym więcej całkiem niedawno, więc jeśli ktoś nie jest na bieżąco z przedziwnym światem popkultury, zapraszamy tutaj: Ludzie zrobili z filmu „Nie otwieraj oczu” niebezpieczne wyzwanie. Netflix prosi o ostrożność.

Jak widać prośba o ostrożność nie dotarła do pewnej 17-latki z Salt Lake City, która postanowiła prowadzić samochód z opaską na oczach. Dziewczyna jechała w ten sposób przez zatłoczone ulice miasta, do momentu, w którym rozbiła samochód. Ona sama na szczęście wyszła z wypadku cała i zdrowa, ale my pytamy: dlaczego? Dlaczego nie można obejrzeć filmu i nie robić głupot z nim związanych?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News