Dziewczyna postanowiła na ślub siostry przyjść w stroju dinozaura. Jaka była reakcja panny młodej?

Para biorąca ślub i dziewczyna w stroju dinozaura

Wybór idealnego stroju na ślub i wesele może być trudny. Szczególnie jeśli przypadła wam rola druhny, a przyszła panna młoda daje wam dowolność w wyborze stroju.

W ramach trochę bardziej humorystycznego kontentu, mamy dla was sytuację z cyklu: tak trzeba żyć. Pewna kobieta postanowiła zaskoczyć wszystkich gości zaproszonych na ślub swojej siostry i wymknąć się wszelkim konwencjom i dresscodom. Na ślub przyszła… w stroju T-Rexa.

Panna młoda, Deanna Adams postanowiła dać swoim druhnom stuprocentową wolność wyboru, jeśli chodziło o strój na ten wyjątkowy dzień. Biorąc pod uwagę, że wielokrotnie panny młode mają bardzo wyraźny plan na to, jak powinny wyglądać druhny, czy świadkowe, można powiedzieć, że pomysł Deanny był zdecydowanie strzałem w dziesiątke jeśli chodzi o komfort swoich przyjaciółek. Dziewczyna jednak nie spodziewała się, że jej siostra wybierze najmniej typowy strój, jaki można było sobie wyobrazić.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sama siostra panny młodej – Christina Meador przyznała, że powiedziała o swoim pomyśle i uprzedziła siostrę, że skoro może założyć co chce, to przyjdzie w dmuchanym stroju dinozaura. I chociaż wszyscy myśleli, że to żart, w dniu ślubu Christina faktycznie przybyła przebrana za T-Rexa. Jednak na wszelki wypadek, gdyby siostra nie wyraziła aprobaty, zabrała ze sobą także bardziej klasyczny strój w postaci sukienki.

Panna młoda jednak dotrzymała słowa i nie zrobiła dramatu o to, że jej siostra wygląda jak, no cóż… dinozaur. Ponadto, po tym, jak zdjęcia ze ślubu obiegły cały internet, dziewczyna broniła siostry przed hejterami, piszącymi, że zachowanie Christiny i jej strój były nieodpowiednie.

To nie żart, to gigantyczny środkowy palec pokazany tradycyjnemu wydawaniu tysięcy dolarów i wywieraniu presji, by zadowolić gości weselnych, którzy ostatecznie i tak chcą się tylko najeść i napić.

sss Dziewczyna postanowiła na ślub siostry przyjść w stroju dinozaura. Jaka była reakcja panny młodej?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News