Dziewczyna napisała, że za 50 dolarów, można ją wynająć na pogrzeb. Ludzie zaczęli składać oferty

Dziewczyna z kotem i czarna postać stojąca przy grobie

Wszyscy wiemy, że pogrzeby to niekoniecznie radosne wydarzenia. To łamiące serce wydarzenie, gdy tracimy kogoś bliskiego i nic poza poczuciem nieodżałowanej straty. Jedyne miejsce, gdzie pogrzeby są ciekawe, to zwykle filmy.

To właśnie na filmach najczęściej dzieją się różne dziwne sytuacje na pogrzebach, tajemniczy goście i tego typu sytuacje. Być może tym inspirowała się 26-letnia dziennikarka Dana Schwartz, która na swoim Twitterze złożyła ofertę. Przyjdzie na Twój pogrzeb, jeśli zapłacisz 50 dolarów. O ile oferta brzmi średnio poważnie, natychmiast zaczęła otrzymywać oferty tego nietypowego zatrudnienia.

Jeśli zapłacisz 50 dolarów, przyjdę na pogrzeb, ale będę stała w oddali, trzymając czarny parasol, bez względu na pogodę, żeby goście myśleli, że zmarły posiadał jakiś mroczny sekret – napisała Dana na TT.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jeśli wejdziecie w powyższego tweeta zobaczycie, ile odpowiedzi zgromadziła Dana. Dodała także, że w ramach uatrakcyjnienia pogrzebu, jeśli nekrolog zostanie wydrukowany w gazecie, kupi ją, zapisze po drugiej stronie nekrologu tajemniczy kod i zostawi przy grobie. Kod oczywiście nie będzie miał głębszego sensu, ale czego się nie zrobi dla odrobiny dramatu.

Podsumowując: jeśli szukacie nietypowej pracy, to właśnie odnaleźliście interesującą niszę!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News