Dziewczyna, która nienawidzi pozować do zdjęć

Każdy z nas ma na pewno jednego znajomego, który przy każdym zdjęciu zakrywa swoją twarz albo w ogóle się na nim nie pojawia. Zwyczajnie nie lubi być fotografowany, a sam nie ma nawet profilówki na Facebooku. Pewna urocza para znalazła na to proste rozwiązanie.

Mikael Theimer jest fotografem z powołania i pasji. Jak na ironię losu jego dziewczyna, Marion Munez, nienawidzi, kiedy ktoś robi jej zdjęcia. Na jej nieszczęście, jest ona ulubioną modelką Mikaela. Po uporczywych rozmowach, przystali w końcu na pewną propozycję, Mikael może fotografować Marion pod warunkiem, że dziewczyna przy każdym ujęciu będzie mogła zakryć swoją twarz albo zwyczajnie odwrócić się do niego plecami. Brzmi głupio? Nic z tych rzeczy, ponieważ zdjęcia wyglądają rewelacyjnie!

Wszystko zaczęło się w dniu, w którym Mikael poprosił swoją dziewczynę, aby zapozowała przy czerwonych, garażowych drzwiach. Jak na Marion przystało, zakryła oczywiście swoją twarz, co dało efekt nie tyle komiczny, co inspirujący dla młodego fotografa. Parę godzin później wrzucił zdjęcie na Facebooka i podpisał je słowami ”Moja dziewczyna nienawidzi dla mnie pozować”. Pomysł dostał aprobatę tłumów, dlatego Mikael postanowił to kontynuować. Wybraliśmy dla was najfajniejsze ujęcia, może dzięki temu namówicie swoich znajomych do wspólnej fotki!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1-59

2-58

3-58

4-57

5-55

6-55

7-51

8-45

9-41

10-37

12-30

14-26

15-21

tekst | Nicole Szczekocka

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News