Dziewczyna kolekcjonuje zużyte gumki i dekoruje nimi sypialnię

Dziewczyna siedząca na łóżku, dookoła na ścianach zużyte prezerwatywy

Każdy z nas ma jakieś swoje dziwne odchyły od normalności. Jedne bardziej, drugie mniej drastyczne. Poznajcie dziewczynę, która udekorowała swój pokój prawie dwoma tysiącami zużytych kondomów.

27-letnia mieszkanka Norwegii, znana jako Condom-Tonje obwiesiła swój pokój prezerwatywami. Wszystko pewnie byłoby okej, gdyby nie fakt, że są one zużyte i pełne zawartości. Specyficzny fetysz, przyznajemy i pytamy: dlaczego?

Jak sama mówi, póki co jej kolekcja zawiera jedynie 1921 prezerwatyw, ale planuje w ciągu najbliższych lat rozszerzyć kolekcję do 10 tysięcy. Jej nietypowa kolekcja miała swój początek 8 lat temu, gdy zapytała swojego ówczesnego chłopaka, czy może zatrzymać jego prezerwatywę po odbytym stosunku. Stwierdziła, że w jej zapachu jest coś… wyjątkowego. Mamy nadzieję, że jesteście już po śniadaniu, czytając ten artykuł, serio. A jak nie, to przepraszamy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdyby sprawa skończyła się na osobiście zużytych prezerwatywach, może moglibyśmy uznać to za po prostu nietypowy sentyment. Ale nie. Dziewczyna postanowiła zbierać gumki także od swoich znajomych. Nikogo chyba nie zaskoczy, że jej partner niekoniecznie zrozumiał ten fetysz i zerwał z bohaterką tejże opowieści. Mimo że pasja odebrała jej nie tylko związek, ale też przyjaźnie, dziewczyna postanowiła się nie poddawać i zaczęła… kupować zużyte prezerwatywy od nieznajomych, płacąc nawet 77 USD za jedną sztukę.

Chcę mieć więcej i więcej prezerwatyw. To najlepsza rzecz na świecie. Jestem szczęśliwa i czuję ekscytację, gdy listonosz przynosi kolejne. To jak gwiazdka każdego dnia.

Hmm… no tak. To wiele wyjaśnia. Życzymy w takim razie dalszych sukcesów i staramy się przejść z tej historii do normalności. Jednak co się zobaczy, tego się już nie odzobaczy.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News