Dziewczyna cierpiąca na bielactwo postanowiła stworzyć ze swojego ciała sztukę

Zdjęcie dziewczyny siedzącej na schodach i jej ciała w kostiumie kąpielowym

Bielactwo u Ash Soto zostało zdiagnozowane, gdy dziewczyna miała 12 lat. Minęło dużo czasu zanim dziewczyna nauczyła się kochać to, co inni w niej wyśmiewali.

Ludzie bywają okrutni i zwykle to właśnie opinia innych stoi na drodze do naszej samoakceptacji. Gdy bielactwo Ash zaczęło się rozprzestrzeniać po jej ciele, rówieśnicy nie stronili od złośliwych komentarzy, typu: dlaczego bierzesz prysznic w wybielaczu?

Teraz, Ash ma 21 lat i już wie, że bielactwo nie jest wcale jej wadą. Od kilku lat dziewczyna zaczęła stawiać sobie codzienne wyzwania, jak na przykład chodzenie w ubraniu, które nie zakrywało jej całego ciała. Po jakimś czasie wpadła na jeszcze inny pomysł…

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nigdy nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak piękne jest moje ciało, dopóki nie zaczęłam obrysowywać konturów plam na mojej skórze przy pomocy markerów — powiedziała dziewczyna w wywiadzie dla DailyMail.

Ash codziennie zamienia swoje ciało w inne dzieło sztuki, na przykład Gwieździstą Noc Van Gogha. To, co inni postrzegali jako niedoskonałość, zamieniła w coś pięknego, a dzięki temu w pełni zaakceptowała swoje ciało.

https://www.instagram.com/p/BvKjfGNgee7/

https://www.instagram.com/p/Bpa0SIPDwjD/

https://www.instagram.com/p/BnAETuaHGH-/

https://www.instagram.com/p/BlZcvS2nqvk/

https://www.instagram.com/p/BhPptGlnjsW/

https://www.instagram.com/p/BZ14Wmgn1na/

https://www.instagram.com/p/BSaTH_HgZDm/

https://www.instagram.com/p/BQwdpuJgmXv/

https://www.instagram.com/p/BOdbM8jDVXq/

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News