Dzień Babci i Dzień Dziadka Aioli, Banjaluka i Sing Sing

aioli banjaluka sing sing

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zrób coś dobrego. Kup zawieszony lunch w Aioli, Banjaluka lub Sing Sing, a restauracje przekażą ich podwójną liczbę do organizacji potrzebujących.

Pandemia spowodowała, że ubóstwo oraz samotność szczególnie osób starszych drastycznie się zwiększyło. Z okazji nadchodzących świąt babci i dziadka warto pomyśleć o osobach, które potrzebują naszej pomocy. Grupa Instynkt (Aioli, Banjaluka, Sing Sing) zawsze chętnie włącza się w akcje pro-społeczne i tworzy własne. Tym razem zachęca do zakupu lunchy w restauracjach dla osób potrzebujących, a restauracje podwoją ich liczbę.

dzien babci i dziadka kwadrat Dzień Babci i Dzień Dziadka Aioli, Banjaluka i Sing SingTym razem również postanowiła pomóc potrzebującym. Pamiętacie akcje, kiedy bardzo popularne było kupowanie tzw. Zawieszonych kaw lub zup? Tutaj mamy podobną sytuację. Możecie kupić taki zawieszony lunch, które restauracja przekaże do współpracujących z nią fundacji. To nie wszystko! Restauracje podwoją liczbę lunchy, które zostaną zakupione przez Gości.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak to działa? Wystarczy przyjść do Aioli, Sing Sing lub Banjaluki i powiedzieć, że chce się kupić lunch z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Płacicie 18,90 zł za jeden, a restauracje w następnym tygodniu wszystkie przekażą do współpracujących organizacji. W Warszawie jest to Serce Miasta, w Katowicach Zupa w Kato, a w Gdańsku Jesteśmy z Tobą. Jeśli nie możesz przyjść do restauracji to skontaktuj się z nią na FB, lunch można kupić także płacąc przelewem.

W tej akcji możecie podwójnie pomóc. Wspierając gastro, które jest w bardzo trudnej sytuacji oraz przede wszystkim osobom starszym, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Zróbcie coś dobrego, przyjdźcie do Aioli, Sing Sing lub Banjaluki i kupcie lunch dla osoby potrzebującej.

aioli

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News