Dzieła sztuki na spódnicach

Modelka w spódnicy z printem w dzieło sztuki

Kto powiedział, że dzieła sztuki są mogą pojawiać się wyłącznie na ścianach muzeów, gdzie możemy podziwiać je z dystansu? Indonezyjski butik postanowił tchnąć życie w kultowe motywy z obrazów i umieścić najpiękniejsze sceny ze sztuki na spódnicach. Tak by każdy miłośnik wybitnej estetyki mógł obcować z malarstwem na co dzień.

Pomysłodawcy z Purple Fishbow mają szeroką gamę produktów do wyboru. Niezależnie od tego czy jesteś w nastroju na założenie Gwiaździstej Nocy Van Gogha czy masz ochotę na tkaninę z printem Nenufarów Moneta. Sklep nie ogranicza swojej oferty jednie do spódnic. Na stronie można znaleźć wiele interesujących propozycji wliczając w to swetry, eleganckie koszule, zwykłe T-shirty czy sukienki.

Spodnica z motywem obrazu Gwiazdzista NocWyrażanie swoich preferencji czy cech osobowości za pomocą ubrań wyszło już dawno daleko poza gimnazjalne fascynacje koszulkami Nirvany czy języka Stonesów. Obecnie ciuchy traktuje się jako dopełnienie charakteru, kolejną platformę do wyrażania swoich myśli i dzielenia się ze światem swoimi zainteresowaniami. W modzie jest noszenie koszulek z ironicznymi napisami, bluz uniwersyteckich, ubrań z podobizną ulubionych bohaterów z seriali, toreb z cytatami bliskich nam pisarzy. Kolejnym i naturalnym krokiem tego niegroźnego ekshibicjonizmu wydaje się być dzielenie ze światem namiastką swoich ulubionych obrazów. Jednakże pamiętajmy, że tego typu oryginalne ubrania nie musza być koniecznie przeznaczone dla wybitnych znawców sztuki i absolwentów ASP. Cudowne jest to, że piękne rzeczy są na wyciągnięcie ręki i każdy z nas może poczuć się bliżej pięknych pejzaży i portretów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej zdjęć można znaleźć tu.

Tekst: Kasia Mierzejewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News