Dzięki Google pozbędziesz się wspomnień o swoim byłym

Kłótnie, bolesne rozstania, krzyk, płacz, a w końcu rezygnacja i próba zapomnienia. Ile razy próbowaliśmy usunąć z pamięci twarze osób, które nas mocno zraniły? Teraz możemy je usunąć również z Internetu. Nowa funkcja Google pomoże ci pozbyć się wszystkich wspomnieć o twoim ex.

Na złamane serce niestety nie ma jednej dobrej rady. Łzawe komedie romantyczne, smutne piosenki i litr lodów tylko częściowo łagodzą ból. Staramy się zapomnieć, unikamy miejsc, w którym razem bywaliśmy, tniemy jego ubrania i wyrzucamy stare fotografie. Jednak gdy tylko otwieramy komputer wspomnienia powracają ze zdwojoną siłą. Dziesiątki wspólnych zdjęć zapełniające facebookową galerię skutecznie nam przypominają o tym co było, a już nie wróci. Góra zasmarkanych chusteczek gwałtownie się powiększa, a po idealnych kreskach eyelinerem ani śladu.

2

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Google na szczęście ma rozwiązanie. Według postu opublikowanego w tym tygodniu, firma opracowała zaawansowaną technologię rozpoznawania twarzy. Jest to najsilniejsze przedsiębiorstwo z branży internetowej na świecie. Teraz jest w stanie odszukać twarz twojego ex, a po rozpoznaniu usunąć ją właściwie z całego Internetu. Już nigdy wśród zdjęć nie natkniesz się na ludzi, którzy przywołują złe wspomnienia.

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News