Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50.

dziewczynka z telefonem

Jak to jest dorastać w dzisiejszych czasach z ciągłym blaskiem świecących prostokątów? Zastanawialiście się może nad tym? Artystka Kristin Jones daje nam swoje spojrzenie na ten temat odzwierciedlające jej własne przemyślenia.

Jej ilustracje łączą nostalgię lat pięćdziesiątych z nowoczesną technologią. Obrazki przedstawiają dzieci zahipnotyzowane  przez elektronikę. Jej postacie mają puste, wyłupione oczy i wyglądają jakby były pozbawione duszy.

Ilustratorka pokazuje nam dzieci pochłonięte w 100% przez wirtualną rzeczywistość. Jest w tym niestety odrobina prawdy. Potrafimy jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie jak wyglądałoby życie bez połączenia z internetem?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

kids4 Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50. tumblr o7kvtyjneF1qa3bogo1 1280.jpg 1 Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50. kids5 Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50. kids3 Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50. tumblr okfnnuznA61qa3bogo1 500 Dzieci XXI wieku na ilustracjach niczym z elementarza lat 50.

Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News