Dzieci Kwiaty? To Otwarcie Lata w AIOLI!

Na razie pogoda nie rozpieszcza, ale już wkrótce się to zmieni. W najbliższą sobotę, 27 czerwca, będziemy świętować Otwarcie Lata w AIOLI w klimacie Dzieci Kwiaty. Najpierw na Placu Konstytucji, a wieczorem na Świętokrzyskiej. Szykuje się niezła zabawa!

Ogródek w AIOLI inspired by MINI otworzy się w samo południe. Nie macie jeszcze ulubionego miejsca do spędzania wolnego czasu w lato? No to już macie! Najpierw w ogródku mały targ kwiatów, gdzie wszystkie aspirujące kwiaciarki i wielbiciele pięknych roślin będą mogli pogadać popatrzeć i oczywiście coś kupić. Na ochłodę (bo przecież ma być gorąco, prawda?) pojawią się lody na specjalnym stoisku Ice Pops. To jednak nie wszystko, bo skoro targi kwiatów, to muszą być i ubrania oraz zdjęcia. Rzeczy vintage opanują Plac Konstytucji, a fotobudka znajdzie swoje miejsce w ogródku MINI.

aioli1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mało? Tego dnia lokal wypełni się muzyką z lat 70., będą serwowane specjalne drinki w promocyjnych cenach (wypilibyście Woodstock albo Janis Joplin?), a do tego kącik dla dzieci – z animatorką, malowaniem buź i piaskownicą. To wszystko do godziny 18:00.

Więcej na wydarzeniu: www.facebook.com/events/1436784546628998/

A o 20:00 wszyscy przenosimy się na Świętokrzyską, gdzie czeka nas prawdziwy finał Otwarcia Lata. Na barze typowe drinki dla lat 70., na parkiecie tłumy w strojach hippie. Kwiatki, bratki i brokaty, a do białego rana taneczne klimaty lat 70. i 80.

aioli2

Więcej na wydarzeniu: www.facebook.com/events/667967946667949/

Jesteśmy przekonani, że po takiej sobocie lato zawita u nas na dobre. Wpadajcie! PEACE & LOVE.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News