Dynia, (prawie) goły tyłek i pole: najdziwniejsza sesja? ?

półnagi mężczyzna z dynią na polu

Gayla Thompson, fotografka z Nashville i jej mąż, Ryan, postawili tej jesieni na kreatywność i postanowili przenieść swoją halloweenową sesję zdjęciową na wyższy poziom.

Jesień to taki wspaniały sezon, w którym przechodzimy od gorącego lata do pięknej, przytulnej zimy. Liście zaczynają spadać, dni stają się coraz krótsze, a noce coraz dłuższe. Wszystko tak malownicze, pogoda jest w większości czasu idealna do zabawnych zajęć i oczywiście mamy święto Halloween! O tej porze roku pary kochają robić zdjęcia wszystkiego, co tylko robią, by uczcić miłość: w swoim domu, w ulubionej kawiarni, albo nawet na profesjonalnej sesji zdjęciowej w sadach… Czy może raczej na dyniowych polach? Ta para poszła o krok dalej.

Model nie był ubrany w nic, oprócz swoich dyń. Dobrze, nie tylko dynie miał na sobie! Miał przynajmniej bokserki, stojąc na środku pustego pola, z butelką w jednej ręce i dynią w drugiej. Wszystkie dynie były strategicznie rozmieszczone.

Zobacz również: Czy siadanie na cieście może być sztuką? Poznajcie „Cake Holes”

półnagi mężczyzna z dynią na polu półnagi mężczyzna z dynią na polu półnagi mężczyzna z dynią na polu półnagi mężczyzna z dynią na polu półnagi mężczyzna z dynią na polu półnagi mężczyzna z dynią na polu

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News