Dwóch przyjaciół: 88-latek i 102-latek wydali swój pierwszy album, który nagrali w domu spokojnej starości

Kto powiedział, że wiek ma stanowić jakąkolwiek barierę w uczeniu się nowych rzeczy i rozwijaniu kreatywności?

Na pewno nie powiedział tego 102-letni Alan R. Tripp i 88-letni Marvin Weisbord, którzy są właśnie świeżo po premierze swojego pierwszego albumu Senior Song Book. To dowód na to, że wszystko jest możliwe, a do sukcesu wystarczy przyjaciel u boku i pasja.

To muzyka, którą pokochałbyś, gdybyś żył w 1940 roku i nadal możesz ją kochać do dzisiaj – powiedział Alan, autor tekstów i producent.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwójka przyjaciół mieszka w domu spokojnej starości w Pensylwanii. Piosenki i muzykę tworzą nieprzerwanie od dwóch lat. Debiutancki album składa się z 8 utworów i 2 remiksów. Album Alana i Marvina jest dostępny na CDBaby.com za 9,99 USD.

A jeśli nie jesteście przekonani, czy warto zapoznać się z muzyką tego duetu, mamy dla Was fragment piosenki zatytułowanej I Just Can’t Remember Your Name:

I know I’m mad about you,
And all but lost without you,
And great affection for you I proclaim.
I’m ready now to kiss you,
But, baby, there’s an issue–
I just can’t remember your name.

Dwoje przyjaciół 88 latek i 102 latek wydali swój pierwszy album który nagrali w domu spokojnej starości Dwóch przyjaciół: 88-latek i 102-latek wydali swój pierwszy album, który nagrali w domu spokojnej starości Dwoje przyjaciół 88 latek i 102 latek wydali swój pierwszy album który nagrali w domu spokojnej starości 2 Dwóch przyjaciół: 88-latek i 102-latek wydali swój pierwszy album, który nagrali w domu spokojnej starości

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News