Dwie imprezy w Iskrze nie do pominięcia. W piątek Lekko Techno, w sobotę rave’owy gang z Rosji, czyli Russian Village Boys

Czarno-białe zdjęcie pokazujące bawiących się ludzi

Skoro nowy tydzień już z nami, czas zacząć odliczać do weekendu. A najbliższy weekend w warszawskim klubie Iskra zapowiada się nad wyraz znakomicie!

Ten, kto latem doświadczył magii imprez pod szyldem Lekko Techno, organizowanych w ogrodzie Iskry, na pewno będzie podekscytowany wizją, że już 25 października (piątek) Lekko Techno schodzi do podziemi Pola Mokotowskiego, czyli do wnętrza klubu Iskra.

Co na was tam czeka? Przede wszystkim odświeżona przestrzeń klubu z doskonałym nagłośnieniem, a do tego niesamowite doświadczenia wizualne – w tym właśnie kierunku idzie cykl imprez Lekko Techno.

Zagrają artyści silnie związani z cyklem, sety będą mocniejsze, a każdy z nich przygotuje coś zupełnie wyjątkowego, więc spodziewajcie się nocy pełnej wysublimowanych elektronicznych brzmień.

Tym razem za sterami będziecie mogli usłyszeć (a-z):

  • GiGi / PL
  • Kalicky
  • Piotr Bejnar
  • Seb Skalski
  • WEIKUM

Bilety: 0 PLN dla osób, które zaznaczą na wydarzeniu na Facebooku opcję Wezmę Udział / 20 PLN dla reszty

Otwarcie bram: 20:00
Start: 22:00
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2439031123005152

Z kolei w sobotę, 26 października odbędzie się jedyny z Polsce koncert Russian Village Boys. To elektroniczno-rave’owy gang prosto z Rosji, zainspirowany holenderską muzyką, a w tym wszystkim odnaleźć można także klimat hip-hopowy.

Przed chłopakami na scenie wystąpi jedyny w swoim rodzaju – Rzabka.

Bilety: 45/50/55 PLN (link: https://goingapp.pl/evt/2143622/russian-village-boys-w-warszawie).

Uwaga: osoby, które mają powyżej 16 lat, ale nie osiągnęli jeszcze pełnoletności, muszą mieć przy sobie zgodę na udział w koncercie, podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Start: 20:00
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/450361285548741

Komentarze
Rate this post