Dwie imprezy w Iskrze, których nie można przegapić w najbliższy weekend. W piątek Warszawska Impreza Basenowa, a dzień później Lekko Techno

Oświetlona przestrzeń klubu nocą

Chociaż ostatnie dni pogodowo nas nie rozpieszczały, a pierwsze majowe burze mamy za sobą, to mamy nadzieję, że weekend będzie tak piękny, jak nigdy! Szczególnie że zbliżają się dwie imprezy, które warto zapisać w kalendarzu!

Pierwsza z nich na pewno nie jest wam obca. Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej Klub Iskra Pole Mokotowskie wraca do Was już w najbliższy piątek 24 maja z kolejnym Pool Party po polsku. I to bez żadnych kompleksów!

Przestrzeń i wystrój klubu specjalnie zaaranżowane pod tą wyjątkową noc. Basen, dmuchańce, muzyczne doznania i spontaniczne spotkania, czy może być lepiej? Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy targowiskiem próżności, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą: NEEN NAH, Dj Black Belt Greg, Dj Boogie. Warszawska Basenówka rozpoczyna się o 22:00.

Za darmo wejdą wszyscy w strojach kąpielowych oraz do 23:00 osoby zapisane na wydarzeniu na Facebooku. Resztę wejście kosztować będzie 10 PLN.

Plakat warszawskiej imprezy basenowej

A dzień później, czeka na nas inauguracja również znanego i uwielbianego przez entuzjastów muzyki elektronicznej cyklu imprez Lekko Techno na świeżym powietrzu!

Muzycznie będzie melodyjnie, niekiedy mocno i na pewno bardzo tanecznie. Techno w ogrodzie – istny raj! Parkietem zarządzać będą: Kalicky, Mia Twin, SANTI / PL, WEIKUM.

Start energicznych setów już o 21:00, a koniec? To się dopiero okaże! Zapisani na liście na Facebooku do 23:00 wchodzą za free. Później wejście kosztować będzie 10 PLN. Wydarzenie na fb:

Tydzień zostanie zwieńczony wspaniałym kulinarnym wydarzeniem, czyli niedzielnym Wegańskim Piknikiem. Przez cały dzień, można będzie delektować się wegańskimi specjałami w przyjemnej ogrodowej aurze klubu. Nie wiemy jak wy, ale my już nie możemy się doczekać nadchodzącego weekendu!

Trzech DJów przy konsolecie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News