Dwie imprezy w Iskrze, których nie można przegapić w najbliższy weekend. W piątek Warszawska Impreza Basenowa, a dzień później Lekko Techno

Oświetlona przestrzeń klubu nocą

Chociaż ostatnie dni pogodowo nas nie rozpieszczały, a pierwsze majowe burze mamy za sobą, to mamy nadzieję, że weekend będzie tak piękny, jak nigdy! Szczególnie że zbliżają się dwie imprezy, które warto zapisać w kalendarzu!

Pierwsza z nich na pewno nie jest wam obca. Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej Klub Iskra Pole Mokotowskie wraca do Was już w najbliższy piątek 24 maja z kolejnym Pool Party po polsku. I to bez żadnych kompleksów!

Przestrzeń i wystrój klubu specjalnie zaaranżowane pod tą wyjątkową noc. Basen, dmuchańce, muzyczne doznania i spontaniczne spotkania, czy może być lepiej? Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy targowiskiem próżności, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą: NEEN NAH, Dj Black Belt Greg, Dj Boogie. Warszawska Basenówka rozpoczyna się o 22:00.

Za darmo wejdą wszyscy w strojach kąpielowych oraz do 23:00 osoby zapisane na wydarzeniu na Facebooku. Resztę wejście kosztować będzie 10 PLN.

Plakat warszawskiej imprezy basenowej

A dzień później, czeka na nas inauguracja również znanego i uwielbianego przez entuzjastów muzyki elektronicznej cyklu imprez Lekko Techno na świeżym powietrzu!

Muzycznie będzie melodyjnie, niekiedy mocno i na pewno bardzo tanecznie. Techno w ogrodzie – istny raj! Parkietem zarządzać będą: Kalicky, Mia Twin, SANTI / PL, WEIKUM.

Start energicznych setów już o 21:00, a koniec? To się dopiero okaże! Zapisani na liście na Facebooku do 23:00 wchodzą za free. Później wejście kosztować będzie 10 PLN. Wydarzenie na fb:

Tydzień zostanie zwieńczony wspaniałym kulinarnym wydarzeniem, czyli niedzielnym Wegańskim Piknikiem. Przez cały dzień, można będzie delektować się wegańskimi specjałami w przyjemnej ogrodowej aurze klubu. Nie wiemy jak wy, ale my już nie możemy się doczekać nadchodzącego weekendu!

Trzech DJów przy konsolecie

Komentarze
Rate this post