Duit i pojedynek kontrastów w klipie “Understand In Time”

Blondynka patrząca w stronę kamery

Duit, o którym niedawno pisaliśmy jako o producencie mogącym zdobyć serca zachodnich słuchaczy idzie za ciosem i przedstawia drugi teledysk promujący jego najnowsze wydawnictwo „Now I’m Here”.  

Debiutanckie LP jednego z najbardziej utalentowanych polskich producentów ukazało się pod koniec października i zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów muzyki elektronicznej. Nie ma zresztą co się dziwić, bo materiał od Duita to hipnotyzujące brzmienia na światowym poziomie. Po teledysku do utworu “All The People” producent przedstawił kolejny videoklip, tym razem do kawałka „Understand In Time”, w którym gościnnie udzielił się Govales – amerykański wokalista mający na koncie współpracę między innymi z samym Kaytranadą.

Najnowszy klip utrzymany w zimnej tonacji, przedstawia dwie kontrastujące ze sobą postaci – mężczyznę na białym koniu oraz kobietę na czarnym, którzy rywalizują ze sobą wśród dwóch przeciwnych sobie grup. W “Understand In Time” jest dużo napięcia między postaciami, dzięki czemu powolnie rozwijająca się akcja wciąga, a widz z niecierpliwością czeka na odpowiedź, jak dalej potoczy się rozgrywający się na ekranie pojedynek. Teledysyk został wyreżyserowany przez Piotra Matejkowskiego, zaś w samym video można dostrzećc również producenta, który tylko na chwilę zamienił studio muzyczne na plan filmowy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olga Retko

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News