Droga implantem brukowana

Chirurgia plastyczna

Klinik medycy estetycznej jest w Polsce oczywiście całkiem sporo, ale wrocławski ośrodek urzeka informacją o możliwości skorzystania z profesjonalnego zabiegu przeszczepu włosów (i to już od 15 lat, winszować!). Ale bez żartów – klinika cieszy się dużym zaufaniem pacjentów i ma wysokiej jakości ofertę zabiegów chirurgii plastycznej (liposukcja, plastyka brzucha, lifting twarzy, korekcja uszu czy ust). Prestige Clinic znajduje się w bazie turystyki medycznej.

sur1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zabiegi medycyny estetycznej

Oprócz standardowych zabiegów, które kojarzą się z tą dziedziną medycyny (wygładzanie zmarszczek, botoks, etc.), bez trudu można znaleźć na przykład szczegółowe informacje na temat tego, gdzie i za ile usuniemy blizny lub tatuaże. Koszt takiego zabiegu waha się od 200 do ponad 2 tys. złotych (przemyślcie, czy na pewno potrzebujecie tego motylka na przedramieniu). Klinik zajmujących się taką działalnością jest oczywiście cała masa; ja zwróciłam uwagę na Centrum Chirurgii Plastycznej dr Grzesiak ze względu na wysokie ceny i błąd ortograficzny w nazwie placówki.

 

sur3

Ginekologia plastyczna

Młoda i prężna dziedzina turystyki medycznej oraz medycyny powiedzmy-że-estetycznej w ogóle. Jeszcze dwa lata temu mało kto przyznawał się do marzeń o plastyce pochwy, odtworzeniu błony dziewiczej czy powiększeniu punktu G. Dziś to już standard z rzetelnie przygotowanymi cennikami. Stanie się na powrót niewinną panienką uszczupli portfel o przynajmniej 1,5 tys. złotych, ale najwięcej jest ofert wahających się od 2,5 do nawet 5 tys. złotych. Gdzie się udać? Zapraszają m.in. Kraków, Warszawa, Szczecin. Oprócz pań z podobnych usług mogą również skorzystać panowie: już za 500zł naprostują swój członek, a za ponad 3tys. powiększą go kwasem hialuronowym.

 

sur2

Masaże i terapie manualne

Na koniec coś delikatniejszego i zdecydowanie tańszego. Na rynku znajduje się szeroka oferta masaży relaksacyjnych, leczniczych i egzotycznych. Już za kilkadziesiąt złotych wymasują Cię na wszystkie strony w Częstochowie, a jeżeli uważasz, że dobry masaż nie powinien kosztować Cię mniej niż 100zł, to w Warszawie z pewnością znajdziesz gabinet, który spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News