Drake wypuścił film ze sobą w roli głównej!

Mężczyzna ubrany na czarno śpiewa do mikrofonu

Drake wypuścił nowy krótkometrażowy film ze sobą w roli głównej. Please Forgive Me nawiązuje do najnowszej płyty rapera – Views. Są więc na nim utwory z albumu, które stanowią tło dla strzelanin, pościgów i wybuchów rodem z kina sensacyjnego.

Drake pierwszy raz podzielił się zamiarem wypuszczenia filmu miesiąc temu. Od tego czasu fani niecierpliwie czekali na ten projekt. Tydzień temu natomiast Kanadyjczyk pochwalił się teaserem, którego wrzucił na swoje konto na Instagramie. Już na jego podstawie fani mogli przewidywać sensacyjny klimat filmu.

Duży biały napis Please Forgive Me na tle ciemnego kadru z filmu przedstawiającego kobietę w okularach

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Please Forgive Me został wyreżyserowany przez Anthony’ego Mandlera. Ten, poza współpracą z największymi gwiazdami, już wcześniej robił dla Drake’a teledyski do utworów Fancy, Find Your Love Over.

Podobnie jak przy okazji swojego poprzedniego filmu – Jungle – który był połączony z jego mixtapem If You’re Reading This It’s Too Late, Please Forgive Me zainspirowane jest kolejnym projektem muzycznym. Chodzi oczywiście o najnowszą płytę Drake’a – Views – z której utwory obecne są również w filmie. Krótkometrażowe dzieło rapera obejrzeć możecie na Apple Store.

Tekst: Stanisław Nowiński

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News