Jonah Hill. Dorastanie w świecie skateboardingu na wielkim ekranie

Grupka chłopaków siedząca na schodach

Jonah Hill, aktor znany z takich filmów, jak Wilk z Wall Street, Supersamiec oraz 21 Jump Street zadebiutował jako reżyser podczas festiwalu TIFF w Toronto. Film Mid ’90s opowiada historię młodego chłopaka, który próbuje odnaleźć się w świecie skateboardingu.

Przenosimy się do słonecznej Kalifornii, w której wychowywany przez matkę i brata (Lucas Hedges) Stevie (Sunny Sulijic) postanawia znaleźć nowych znajomych, z którymi mógłby spędzać czas. Poznaje grupę chłopaków jeżdżących na deskach, którzy zawsze trzymają się razem i zbierają życiowe doświadczenia. Chłopak, który jest dużo młodszy od swoich kolegów, przekracza własne granice, zaczyna palić i pić, zdobywa też pierwsze doświadczenia z dziewczynami.

Jonah poza tym, że jest znanym aktorem, ma też świetne wyczucie stylu. Dlatego też nie trudno się dziwić, że Mid ’90s zapowiada się na bardzo ładny, silnie wpływający na emocje film o młodzieńczym buncie i dojrzewaniu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Światowa premiera filmu miała miejsce 9 września 2018 – mamy nadzieję, że już wkrótce film trafi również do polskich kin!

Tekst: Zuzanna Piontke

Zobacz też: 10 informacji o Netflixie, o których nie miałeś pojęcia

10 informacji o Netflixie, o których nie miałeś pojęcia

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News