Domówka Finlandia® Frost!

Spontaniczna! Żywiołowa! Pełna energii! Taka domówka tylko z Finlandia® Frost. Przekonali się o tym dziennikarze i blogerzy, którzy 28 stycznia przeżyli pełen niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji, wieczór.

28 stycznia Finlandia® Frost zaprosiła swoich gości na niezwyczajną domówkę. Tego wieczoru, następujące po sobie zdarzenia, niczym magiczny klucz, otwierały przed przybyłymi drzwi do zaskakującego świata marki. Pełne emocji i pozytywnych wibracji spotkanie, rozpoczęło się jednak w miejscu dość nieoczywistym. Po chwili, kiedy przyjaciele i znajomi wymienili ze sobą powitania, nastąpił zaskakujący zwrot akcji. Goście poproszeni zostali o przejście do innego lokalu.

W oczekiwaniu i napięciu, zaczęli kierować swoje kroki na pobliską klatkę schodową. A tam czekała na nich pierwsza niespodzianka. Przestrzeń korytarza, zazwyczaj szarą i monotonną, tym razem wypełniały żywe kolory, którymi mieniła się Finlandia® Frost, zatopiona w lodowych rzeźbach. W powietrzu zaś unosił się aromat świeżych owoców. I choć każdy pokonany stopień schodów, przybliżał gości do odkrycia kolejnej tajemnicy, to w powietrzu ciągle jeszcze wyczuwalna była atmosfera zaskoczenia, podekscytowania oraz oczekiwania.

Domówka Finlandia FROST_3

W ciągu kilku minut wszyscy znaleźli się w mieszkaniu, na prawdziwej DOMÓWCE, inspirowanej światem i barwami Finlandia® Frost. Stuknęli się kieliszkami i zaczęli zanurzać się w niezwyczajną przestrzeń!

W jednym z pokoi imprezę rozkręcał DJ. Rytmiczna muzyka i kolorowe światła, skutecznie prowokowały gości do tańca. W pokoju obok swój azyl znalazły osoby, które oddawały się pasjonującym rozmowom, bo tym właśnie sprzyjał stół, na którym w otoczeniu kolorowych przekąsek, niepodzielnie królowała zatopiona w lodzie Finlandia® Frost. Inne pomieszczenie i kolejne zaskoczenie – stacja, przy której, za pomocą układanki, przypominającej puzzle, goście tworzyli własną muzykę! Przez całą domówkę, to tutaj właśnie, nieustannie trwała niezwyczajna jam session. W tym samym czasie, w kuchni wrzało… głównie od gorących, entuzjastycznych relacji. Kiedy wydawało się, że już nic nie może się zdarzyć, nagle, ku zaskoczeniu gości, z tłumu wyłonił się Pascal Brodnicki. Czy zaprowadził go do kuchni gwar rozmów, instynkt, czy może zapach przygotowywanych dań? A może wszystko łącznie? Chyba właśnie tak było, bo po chwili rozmowy, z zainteresowaniem rozejrzał się po kuchni i nagle inspirowany żywiołową atmosferą oraz smakami Finlandia® Frost, puścił wodze kulinarnej fantazji i zaczął przygotowywać niezwyczajne desery.

Domówka Finlandia FROST_4

A kiedy w kuchni, pod okiem Pascala, powstawały niezwyczajne przysmaki, w innym pokoju, jeden z gości, spontanicznie zaczął solowy koncert. Nie udało mu się jednak na długo pozostać anonimowym, bo kiedy do występu włączyły się instrumenty, wiadomo już było, że to Fair Weather Friends. Ale domówka rządzi się swoimi regułami, a podstawowa mówi o tym, że wszystko jest możliwe. I tak oto rytm podchwycił kolejny gość, spragniony solowego występu. Tym razem mikrofon przechwyciła dziewczyna. A kiedy zaczęła śpiewać wszystko było już jasne, to Klaudia z xxanaxx.

Źródłem prawdziwych emocji i spontanicznych reakcji była Finlandia® Frost, serwowana tego wieczoru w drinkach lub shotach, które goście mogli brać bezpośrednio z lodowych bloków. Trzy, wyjątkowo owocowe smaki, Cranberry&Apple – połączenie intensywności żurawiny z soczystymi jabłkami, Citrus&Mint – miks limonki, dojrzałej cytryny oraz świeżej mięty oraz Raspberry&Cherry, czyli niecodzienne połączenie czerwonych owoców, sprawiły, że dla wszystkich domówka stała się źródłem niezwykłych przeżyć oraz niezapomnianych wrażeń.

Domówka Finlandia FROST_2

Domówka Finlandia FROST_7

Domówka Finlandia FROST_8 

Żyj ze smakiem. Pij odpowiedzialnie! www.pijodpowiedzialnie.pl

Komentarze

Zapisz się do Newslettera