Dom mody Fendi zaprezentował szal, który wygląda jak wagina

Różowy szal z futrem

Dom mody Fendi zaprezentował właśnie najnowsze dziecko swojej jesienno-zimowej kolekcji. Chociaż z pozoru szal nie jest niczym ekstrawaganckim, internet nie pozostawił na projekcie suchej nitki.

Co możemy powiedzieć. Oto szal, który w ułożeniu proponowanym przez Fendi, wygląda jak kobiecie narządy płciowe. Nic na to nie poradzimy. Jeśli marzyliście o takim, mamy dobrą informację – może być Wasz za jedyne 750 funtów. Dość spora kwota, jak na modowy manifest, ale pamiętajcie: ma metkę Fendi.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeśli wygląd szala, czy jego cena nie jest wystarczającym powodem, by go nie kupić, dodamy jeszcze jedno. Dodatek został wykonany z lisiego futra. Także zakładając go, będziesz nie tylko wyglądać jak, nie ubliżając nikomu, ale cipka, to w dodatku będziesz wspierać okrutny biznes z futrem w tle, który zabija słodkie lisy. Brawo Fendi.

Internauci od kilku dni zachodzą w głowę, jak jest możliwe, że nikt z ekipy Fendi nie zauważył, że ten szal wygląda dość sugestywnie. I dlaczego, w momencie, gdy coraz więcej marek wycofuje się z używania naturalnego futra, Fendi nadal zabija niewinne zwierzątka?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News