Doja Cat w 2013 roku wrzuciła swój pierwszy kawałek na Soundcloud

dziewczyna kot

Doja Cat, jedna z ciekawszych wschodzących gwiazd popu wydała teledysk do kawałka „Say So”, który możecie już znać o ile ktoś używa TikToka. Jeżeli nie to tym bardziem miło nam zapoznać was z tym utworem.

Obserwujemy tę artystkę od dłuższego czasu i chociaż nie jest to petarda popu w klimacie Lady Gagi czy Rihany, to jej muzyka niesie dużo luzu, nowatorskich brzmień, świetnej produkcji i delikatności podobnej do niektórych utworów Ariany Grande.


Doja Cat – urodzona i wychowana w Los Angeles, Amalaratna Zandile Dlamini swój pierwszy utwór umieściła na SoundCloudzie w 2013 roku, w wieku 16 lat. Pasję do muzyki rozwijała w dzieciństwie poprzez grę na pianinie i taniec oraz słuchając muzyki swoich ulubionych, takich jak Busta Rhymes, Erykah Badu, Nicki Minaj czy Drake. Jest producentką i raperką. Jej kariera nabrała tempa w 2019 roku po wydaniu albumu „Hot Pink”.

Utwór „Say So” zgromadził już ponad 150 milionów odtworzeń na całym świecie oraz odniósł ogromny sukces na platformie TikTok – 16 milionów filmików z wykorzystaniem utworu. W Stanach Zjednoczonych „Say So” jest już jedną z najpopularniejszych piosenek w stacjach radiowych. W Polsce „Say So” to również obecnie jedna z 50 najpopularniejszych piosenek na Spotify.

Choć singiel jest już ogromnym sukcesem, dopiero teraz doczekał się teledysku. Inspirowane stylem disco wideo zostało nakręcone w Los Angeles, a reżyserią zajęła się Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Kacey Musgraves, Charli XCX).

Polecamy także klip owocowy:

lub Spotify:

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News