Doja Cat w 2013 roku wrzuciła swój pierwszy kawałek na Soundcloud

dziewczyna kot

Doja Cat, jedna z ciekawszych wschodzących gwiazd popu wydała teledysk do kawałka “Say So”, który możecie już znać o ile ktoś używa TikToka. Jeżeli nie to tym bardziem miło nam zapoznać was z tym utworem.

Obserwujemy tę artystkę od dłuższego czasu i chociaż nie jest to petarda popu w klimacie Lady Gagi czy Rihany, to jej muzyka niesie dużo luzu, nowatorskich brzmień, świetnej produkcji i delikatności podobnej do niektórych utworów Ariany Grande.

Doja Cat – urodzona i wychowana w Los Angeles, Amalaratna Zandile Dlamini swój pierwszy utwór umieściła na SoundCloudzie w 2013 roku, w wieku 16 lat. Pasję do muzyki rozwijała w dzieciństwie poprzez grę na pianinie i taniec oraz słuchając muzyki swoich ulubionych, takich jak Busta Rhymes, Erykah Badu, Nicki Minaj czy Drake. Jest producentką i raperką. Jej kariera nabrała tempa w 2019 roku po wydaniu albumu “Hot Pink”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Utwór “Say So” zgromadził już ponad 150 milionów odtworzeń na całym świecie oraz odniósł ogromny sukces na platformie TikTok – 16 milionów filmików z wykorzystaniem utworu. W Stanach Zjednoczonych „Say So” jest już jedną z najpopularniejszych piosenek w stacjach radiowych. W Polsce „Say So” to również obecnie jedna z 50 najpopularniejszych piosenek na Spotify.

Choć singiel jest już ogromnym sukcesem, dopiero teraz doczekał się teledysku. Inspirowane stylem disco wideo zostało nakręcone w Los Angeles, a reżyserią zajęła się Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Kacey Musgraves, Charli XCX).

Polecamy także klip owocowy:

lub Spotify:

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News