Dodzwonienie się do restauracji graniczy z cudem? Powstała platforma, dzięki której z łatwością zarezerwujecie stolik w ulubionym miejscu

Grupa przyjaciół jedząca wspólnie posiłek

Wszyscy znamy ten scenariusz, gdy pozornie prosta czynność zamienia się w koszmar. Chcemy szybko zarezerwować stolik, ale kończymy na godzinnej sesji z telefonem w ręku, próbując się dodzwonić. Aż się jeść odechciewa.

W odpowiedzi na ten problem powstała platforma eatPoint.pl, która pozwala zarezerwować stolik w ulubionej restauracji lub… odkryć nową miejscówkę! Platforma obsługuje na razie restauracje w trzech miastach: Warszawie, Lublinie i Szczecinie, jednak firma planuje już wkrótce dołączyć do bazy kolejne miasta.


To, co jest najlepsze, to fakt, że eatPoint.pl pozwala zarezerwować stolik w wybranej restauracji bez konieczności dzwonienia do lokalu, o dowolnej porze, niezależnie od godzin otwarcia. Kilka kliknięć i gotowe – stolik będzie na Was czekał o wybranej porze. Co więcej, w dniu rezerwacji otrzymacie przypomnienie SMSem lub mailem.

Platforma, jak już wspomnieliśmy rozwiązuje nie tylko problem rezerwacji stolika, ale także pomaga wybrać restaurację. Dzięki temu, wielogodzinne dyskusje na temat tego, gdzie chcemy zjeść można ograniczyć do określenia filtrów wyszukiwania w bazie eatPoint.pl.

Znajdziemy tu szereg sprawdzonych restauracji, a filtry pomogą wybrać nam lokal z preferowanym przez nas rodzajem kuchni, w wybranej lokalizacji i określonymi przez nas udogodnieniami. Nie musicie już wpisywać w Google nazwy restauracji i szukać opinii, by upewnić się, że miejsce jest dla was odpowiednie.

Wyszukiwarka eatPoint.pl zawiera wszystkie niezbędne informacje o każdej restauracji – od rodzaju oferowanej kuchni, przez menu z cennikiem, czy zdjęcia lokalu. Po odwiedzeniu restauracji, każdy użytkownik może zostawić swoją opinię o lokalu, które dodatkowo pomogą kolejnym zainteresowanym rezerwacją w danym miejscu.

Mimo że platforma dopiero wystartowała, nieustannie się rozwija poszerzając bazę danych i pracując nad kolejnymi funkcjonalnościami. Trwają także prace nad aplikacją mobilną. Nie zwlekajcie i sprawdźcie, co czeka na was na eatPoint.pl. A jeśli jesteś restauratorem, zajrzyj tutaj, by zarejestrować swoją restaurację.

5/5 - (14 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News