Dodzwonienie się do restauracji graniczy z cudem? Powstała platforma, dzięki której z łatwością zarezerwujecie stolik w ulubionym miejscu

Grupa przyjaciół jedząca wspólnie posiłek

Wszyscy znamy ten scenariusz, gdy pozornie prosta czynność zamienia się w koszmar. Chcemy szybko zarezerwować stolik, ale kończymy na godzinnej sesji z telefonem w ręku, próbując się dodzwonić. Aż się jeść odechciewa.

W odpowiedzi na ten problem powstała platforma eatPoint.pl, która pozwala zarezerwować stolik w ulubionej restauracji lub… odkryć nową miejscówkę! Platforma obsługuje na razie restauracje w trzech miastach: Warszawie, Lublinie i Szczecinie, jednak firma planuje już wkrótce dołączyć do bazy kolejne miasta.

To, co jest najlepsze, to fakt, że eatPoint.pl pozwala zarezerwować stolik w wybranej restauracji bez konieczności dzwonienia do lokalu, o dowolnej porze, niezależnie od godzin otwarcia. Kilka kliknięć i gotowe – stolik będzie na Was czekał o wybranej porze. Co więcej, w dniu rezerwacji otrzymacie przypomnienie SMSem lub mailem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/Bym1i-7IcjI/

Platforma, jak już wspomnieliśmy rozwiązuje nie tylko problem rezerwacji stolika, ale także pomaga wybrać restaurację. Dzięki temu, wielogodzinne dyskusje na temat tego, gdzie chcemy zjeść można ograniczyć do określenia filtrów wyszukiwania w bazie eatPoint.pl.

Znajdziemy tu szereg sprawdzonych restauracji, a filtry pomogą wybrać nam lokal z preferowanym przez nas rodzajem kuchni, w wybranej lokalizacji i określonymi przez nas udogodnieniami. Nie musicie już wpisywać w Google nazwy restauracji i szukać opinii, by upewnić się, że miejsce jest dla was odpowiednie.

Wyszukiwarka eatPoint.pl zawiera wszystkie niezbędne informacje o każdej restauracji – od rodzaju oferowanej kuchni, przez menu z cennikiem, czy zdjęcia lokalu. Po odwiedzeniu restauracji, każdy użytkownik może zostawić swoją opinię o lokalu, które dodatkowo pomogą kolejnym zainteresowanym rezerwacją w danym miejscu.

Mimo że platforma dopiero wystartowała, nieustannie się rozwija poszerzając bazę danych i pracując nad kolejnymi funkcjonalnościami. Trwają także prace nad aplikacją mobilną. Nie zwlekajcie i sprawdźcie, co czeka na was na eatPoint.pl. A jeśli jesteś restauratorem, zajrzyj tutaj, by zarejestrować swoją restaurację.

https://www.instagram.com/p/By4-VK7I9lr/

5/5 - (14 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News