Dobrze się siedzi!

Fotele biurowe DXRacer wyglądają jak wyjęte z Subaru Imprezy, ale siedzi się w nich jak w Mercedesie.

Produkty DXRacer łączą w sobie najnowsze technologie, dzięki czemu doskonale zaspokajają ludzkie potrzeby. Zapewniają nie tylko możliwie najbardziej naturalne i wygodne miejsce pracy, ale ponadto eliminują przewlekłe schorzenia spowodowane długimi godzinami spędzonymi przy biurku, oczywiście w nieodpowiedniej pozycji.

Dzięki zachowaniu właściwych kątów, pozwalają uniknąć wielu niepotrzebnych problemów zdrowotnych, a także zmęczenia.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Długotrwała praca, jak i zabawa, wymagają odpowiednio wygodnego fotela posiadającego regulację położenia w różnych płaszczyznach. Tylko tak możemy zapewnić sobie komfort niezależnie od wybranej pozycji.

DXRacer to nie tylko unikalny wygląd, ale przede wszystkim ergonomia i komfort pracy. Choć w pierwszej kolejności to właśnie on przykuwa uwagę, dbałość o każdy szczegół i dokładne wykonanie zapewniają fotelom długie życie, co jest niezwykle cenną i niestety rzadką właściwością w dzisiejszych czasach.

Rzucające się w oczy, specjalne ukształtowanie fotela w obszarach ramion, talii i pośladków wiąże się ze ścisłym dopasowaniem do kształtów ciała, co gwarantuje nam duży komfort użytkowania.

DXRacer nie poprzestał jednak na tym. Wprowadzono też takie rozwiązania, jak poduszka lędźwiowa, zagłówka, podstawka pod laptop, a także pod myszkę oraz inne akcesoria biurowe, tworząc sprzyjającą pracy atmosferę.

Jeśli codziennie pracujesz przy biurku, a własne zdrowie nie jest ci obojętne, te fotele z pewnością Cię zainteresują!

IMG_0141_D03_N_x IMG_0218_MX0_NW_x IMG_3227_F08_NG_x IMG_3532_F08_NO_x

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News