Dobra muzyka, lepsze życie dla czworonogów: nowa inicjatywa klubu Serce

Pies w schronisku i logotyp klubu Serce

Krakowski klub SERCE rozpoczyna nową inicjatywę. Przestrzeń klubu to już nie tylko miłość do muzyki alternatywnej, ale również do czworonożnych przyjaciół. Ekipa klubu Serce postanowiła więc pomóc zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ i zachęca do udziału w akcji.

Cykl Wolne Serce sprawia, że SERCE to nie tylko kolejny imprezowy klub na mapie Krakowa, ale przede wszystkim przestrzeń do wspólnych spotkań i dzielenia się wartościowymi ideami. Podczas tych wieczorów wpuszczamy na scenę młodych lokalnych artystów bez kontraktów i tysięcy lajków – ale ze świetną muzą i prawdziwą zajawką w Sercu – przekonuje jeden z managerów artystycznych Igor Knapczyk.

Wolne Serce pomaga jednak nie tylko mniej znanym zespołom, od kilku edycji ekipa wraz z zespołami mocno wspiera również bezdomne czworonogi ze schroniska. Zbieramy dla nich wszystkie potrzebne do przeżycia materiały – tj. karmy, koce czy nawet zabawki, a teraz, w okresie świątecznym prosimy o jeszcze większą pomoc i zaangażowanie – dodaje manager artystyczny Kacper Herba

W najbliższą sobotę (16.12) dla wszystkich sercowych klubowiczów oraz czworonożnych zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ zagrają:

Blunt Razor – grają od 5 lat, ale występują rzadko. Na swoim koncie zgromadzili zbiór kompozycji od indie rocka przez elektronikę po brzmienia jazzowe. Lubią łączyć różne style i gatunki muzyczne: od muzyki ludowej po klasykę. Inspirują ich brzmienia ze wszystkich stron świata, a całość przepuszczają przez osobistą wrażliwość i postrzeganie świata. W 2016 roku zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka, z kolei w 2017 znaleźli się w finałowej trójce konkursu Firestone Headliners of Tomorrow i wygrali Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie.

W Sercu zagrają swoje kompozycje konkursowe i kilka nowości, ale nie zabraknie też starych utworów znanych tylko fanom z ich rodzinnego miasta Jaworzna.

Simple Pleasures – grają od 2 lat, a ich muzyka stanowi połączenie rocka i bluesa z punkową energią i dekadentyzmem. Pierwsza płyta nagrana w Muse Lab Studio miała swoją premierę 22 czerwca 207 roku.

Aplle Fields – grają od 2 lat inspirując się klasyką brytyjskiego rocka lat 60tych oraz numerem britpopowym lat 90tych. Mają za sobą już wiele koncertów i akustycznych sesji radiowych, a jeden z ich utworów znalazł się na nowojorskiej składance „Global” promującej najciekawiej zapowiadające się młode zespoły z całego świata. Finaliści przeglądów i konkursów m.in. „Megafon” Radia Kraków czy FMT w Szczecinie.

W sobotę w Sercu oprócz mocnego gitarowego brzmienia autorskich propozycji Apple Fields, usłyszeć będzie można zaskakujący cover – w niekonwencjonalnej britpopowej interpretacji.

Potrzebne materiały dla zwierzaków przynieść można również w piątek. Weekend rozpocznie się stu procentowym relaksem. O oprawę muzyczną zadbają chłopaki z Dazed Bros produkujący hipnotyczną, deep house’ową muzykę z refleksami acidu oraz domieszką tropikalnych wpływów. Imprezowanie w Krakowie pchnęło ich twórczość w nurt muzyki klubowej. Aktualnie promują swoje pierwsze wydawnictwo Glow After EP.

https://www.youtube.com/watch?v=YX8Hg8k_ud0

Impreza odbędzie się w małej Sali, gdzie tańczyć będziemy wśród roślin i prac artystycznych z cyklu #sercesztuki. Po więcej informacji, sięgajcie do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/562528307422871/

OtwórzSerceDlaCzworonogów Dobra muzyka, lepsze życie dla czworonogów: nowa inicjatywa klubu Serce

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News