Do wyboru, do koloru

Nonnative w swojej filozofii projektowania porusza się obraną ścieżką, stawia na czyste formy i codzienne sylwetki. Inspiracją do tworzenia kolekcji jest natura, praca oraz… militaria. Marka z każdej dziedziny kradnie trochę elementów, by poskładać je w całość przy swoich funkcjonalnych ubraniach. Nie może zabraknąć również przyciągających wzrok detali oraz nowoczesnych form.

Nowe projekty na sezon wiosna/lato skupiają się wokół jeansu oraz tkanin o barwach indygo. Wszystkie materiały, które zostały użyte do wykonania kolekcji pochodzą z Turcji. Kolekcja mieni się barwami, niczym wielokulturowy Istambuł. Od kolorowych, kraciastych i kwiecistych koszul płynnie przechodzi do klasycznych beżowych i białych t-shirtów. Duży wybór swetrów z różnorodnymi motywami – paski, łaty na łokciach, jednolite wzory. Kilka marynarek, kurtek, bardziej luźnych, kolorowych i jeansowych spodni. Nie zabrakło również dodatków: małych, poręcznych toreb, kapeluszy, naszyjników i okularów.

Mężczyzna Nonnative nawet w codziennych, luźnych stylizacjach ma w sobie elegancję.Teraz możecie spokojnie usiąść w tureckiej kawiarni, popijać kawę i palić cygaro. Albo przynajmniej wyobrazić to sobie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-01

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-02

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-03

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-04

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-05

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-06

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-07

nonnative-Spring-Summer-2015-Collection-Lookbook-08

zdjęcia | nonnative.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News