Do końca wakacji: sobotnie, całodniowe imprezy w Iskrze?

Impreza nad basenem, dużo ludzi i świateł

Warszawski klub Iskra Pole Mokotowskie postanowił przełamać stereotyp, że jak impreza, to tylko wieczorem. Do końca wakacji czekają na Was całodniowe, sobotnie imprezy!

Bubbles by the Pool w Iskrze przy Polu Mokotowskim w Warszawie to chillout-owa impreza przez cały dzień! Słońce, niekończące się prosecco, kolorowe drinki. Nie zabraknie dobrej, klubowej muzyki, niebanalnego towarzystwa i słońca.

Pierwsza odsłona imprezy odbędzie się już w piątek, 24 czerwca pod hasłem: Bubbles by the Pool Special Edition: LA VIBES MIXTAPE 1st ANNIVERSARY POOL PARTY.

Szykujcie się na celebrację na świeżym powietrzu rocznicy premiery mixtejpu LA VIBES VOL. 1, gdzie pojawili się m.in. Casanova z Los Angeles czy Pjus z Alkopoligamiii. Po raz pierwszy w Warszawie wystąpi jedyna w swoim rodzaju NICOLE FUNK na talkboxie, która zagra swój solowy materiał na żywo. Za gramofonami stanie jeden z największych znawców G-Funku w tym kraju, czyli SHYZZLE. Towarzyszyć mu będzie reprezantant załogi OldSchoolersCrew.

https://www.youtube.com/watch?v=MVjJvzqUIYQ

Zakładajcie swoje Chucksy i oddajcie się chillout-owemu klimatowi prosto z Zachodniego Wybrzeża. Za barem czeka na Was specjalna promocja! Więcej informacji TUTAJ.

Plakat promujący imprezę w klubie Iskra

Rate this post