Do końca wakacji: sobotnie, całodniowe imprezy w Iskrze?

Impreza nad basenem, dużo ludzi i świateł

Warszawski klub Iskra Pole Mokotowskie postanowił przełamać stereotyp, że jak impreza, to tylko wieczorem. Do końca wakacji czekają na Was całodniowe, sobotnie imprezy!

Bubbles by the Pool w Iskrze przy Polu Mokotowskim w Warszawie to chillout-owa impreza przez cały dzień! Słońce, niekończące się prosecco, kolorowe drinki. Nie zabraknie dobrej, klubowej muzyki, niebanalnego towarzystwa i słońca.

Pierwsza odsłona imprezy odbędzie się już w piątek, 24 czerwca pod hasłem: Bubbles by the Pool Special Edition: LA VIBES MIXTAPE 1st ANNIVERSARY POOL PARTY.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Szykujcie się na celebrację na świeżym powietrzu rocznicy premiery mixtejpu LA VIBES VOL. 1, gdzie pojawili się m.in. Casanova z Los Angeles czy Pjus z Alkopoligamiii. Po raz pierwszy w Warszawie wystąpi jedyna w swoim rodzaju NICOLE FUNK na talkboxie, która zagra swój solowy materiał na żywo. Za gramofonami stanie jeden z największych znawców G-Funku w tym kraju, czyli SHYZZLE. Towarzyszyć mu będzie reprezantant załogi OldSchoolersCrew.

https://www.youtube.com/watch?v=MVjJvzqUIYQ

Zakładajcie swoje Chucksy i oddajcie się chillout-owemu klimatowi prosto z Zachodniego Wybrzeża. Za barem czeka na Was specjalna promocja! Więcej informacji TUTAJ.

Plakat promujący imprezę w klubie Iskra

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News