Dlaczego warto odwiedzić w ten weekend Lake Park Wilanów? ?

Zdjęcie przestawiające fragment plaży, w tle leżaki, drewniany podest

Jeśli najbliższy weekend spędzacie w mieście, koniecznie odwiedźcie wakacyjne, warszawskie miejsce, znajdujące się na obrzeżach dzielnicy Wilanów – Lake Park Wilanów. Dlaczego?

Lake Park Wilanów to centrum aktywnego relaksu, gdzie możecie na plaży doświadczyć egzotycznej atmosfery, oderwać się od codziennej rutyny i poczuć niezapomniany wakacyjny klimat.

Już w te sobotę, 29 lipca odbędzie się całodzienne wydarzenie z wieloma atrakcjami – SUMMER DAY & NIGHT LAKE PARK WILANÓW. Organizatorzy szykują dla Was strefę sportu, w której będziecie mogli zagrać w siatkówkę plażową, piłkę nożną, czy badmintona. Miłośnicy wakeboarding’u będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego wodnego wyciągu i przy okazji wygrać w loterii Volkswagena na weekend. Oprócz tego trening na świeżym powietrzu poprowadzą instruktorzy z Artis Wellness Club.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Grafika promująca Summer day&night x LAKE PARK Wilanów

Na miłośników mody czekać będzie sekcja marek z ubraniami, dodatkami i biżuterią. Kupicie między innymi jeansowe szorty od Miss Denim, oryginalne kostiumy kąpielowe od Drivemebikini i Sun Sea Salt, czy śmieszne t-shirty i bluzy od Chrum.

Jeśli bardziej od mody interesuje Was sztuka, koniecznie sprawdźcie przenośną Galerię Sztuki Współczesnej, w której swoje obrazy prezentować będzie Wojciech Brewka, współzałożyciel warszawskiej galerii Officyna.

Na fanów motoryzacji będzie czekać specjalna strefa przygotowana przez naszego partnera Grupę Krotoski-Cichy Warszawa, gdzie obejrzycie najnowsze modele Volkswagena i skorzystacie z jazd próbnych samochodami.

Start o godzinie 11:00! Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na wydarzeniu Summer day&night x LAKE PARK Wilanów.

Grafika promująca Summer day&night x LAKE PARK Wilanów

Zdjęcie wyróżniające: Piotr Tuora

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News