Strona główna art Dlaczego warto odwiedzić Targi GUST GUST podczas Jazz Art Fashion Festiwal 2019?

Dlaczego warto odwiedzić Targi GUST GUST podczas Jazz Art Fashion Festiwal 2019?

Jak żyć po majówce? Jeśli już w tej chwili zadajecie sobie to pytanie, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu weekend 11-12 maja. Dlaczego?

Podczas tych dwóch majowych dni, Centrum Praskie Koneser będzie należało do światowej sławy twórców, a wszystko po to, aby przyciągnąć jak najwięcej sympatyków sztuki i kreatywnego stylu życia. Przez cały weekend, w przestrzeniach Laboratorium, na odwiedzających czekać będą najlepsi polscy twórcy, zrzeszeni wokół platformy GUST GUST. Ich doskonale zaprojektowane przedmioty, wykonywane ręcznie z wielką miłością i starannością sprawią, że nie przejdziecie obok nich obojętnie!

W przestrzeni Targów GUST GUST znajdziecie między innymi ubrania polskich projektantów, naturalne kosmetyki, piękną ceramikę, oszałamiającą biżuterię, meble, dodatki do wystroju wnętrz, plakaty, zabawki dla dzieci, lampy, akcesoria damskie i męskie, a prawdziwi koneserzy muzyki z pewnością znajdą coś dla siebie w dziale z winylami!

Targi GUST GUST są częścią strefy Art&Design JAFF, której kuratorem jest dr hab. Dawid Korzekwa – założyciel platformy internetowej GUSTGUST.com która wspiera i promuje wysokiej jakości produkty, kosmetyki i ubrania od najlepszych polskich projektantów.

Czytaj również: Najlepszy polski design, inspirujące spotkania, przeboje Kory i Maanamu. Jazz Art Fashion Festival już w maju w Warszawie

Targi GUST GUST organizowane są w ramach Jazz Art Fashion Festiwalu 2019, festiwalu o wieloletniej tradycji, który zmieni Centrum Praskie Koneser w twórczą przestrzeń sztuki, rozrywki, emocji i wyzwań artystycznych. Piąta edycja JAFF będzie pod wieloma względami wyjątkowa!

Zapisujecie w kalendarzach: 11 i 12 maja 2019, a także śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Dawid Fik

 

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version