Dlaczego warto odwiedzić Targi GUST GUST podczas Jazz Art Fashion Festiwal 2019?

Dziewczyna stojąca przy stoliku z obrazami

Jak żyć po majówce? Jeśli już w tej chwili zadajecie sobie to pytanie, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu weekend 11-12 maja. Dlaczego?

Podczas tych dwóch majowych dni, Centrum Praskie Koneser będzie należało do światowej sławy twórców, a wszystko po to, aby przyciągnąć jak najwięcej sympatyków sztuki i kreatywnego stylu życia. Przez cały weekend, w przestrzeniach Laboratorium, na odwiedzających czekać będą najlepsi polscy twórcy, zrzeszeni wokół platformy GUST GUST. Ich doskonale zaprojektowane przedmioty, wykonywane ręcznie z wielką miłością i starannością sprawią, że nie przejdziecie obok nich obojętnie!

Baner promujący Targi GUST GUST

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W przestrzeni Targów GUST GUST znajdziecie między innymi ubrania polskich projektantów, naturalne kosmetyki, piękną ceramikę, oszałamiającą biżuterię, meble, dodatki do wystroju wnętrz, plakaty, zabawki dla dzieci, lampy, akcesoria damskie i męskie, a prawdziwi koneserzy muzyki z pewnością znajdą coś dla siebie w dziale z winylami!

Targi GUST GUST są częścią strefy Art&Design JAFF, której kuratorem jest dr hab. Dawid Korzekwa – założyciel platformy internetowej GUSTGUST.com która wspiera i promuje wysokiej jakości produkty, kosmetyki i ubrania od najlepszych polskich projektantów.

Czytaj również: Najlepszy polski design, inspirujące spotkania, przeboje Kory i Maanamu. Jazz Art Fashion Festival już w maju w Warszawie

https://www.instagram.com/p/Bwlpt1JgTJE/

Targi GUST GUST organizowane są w ramach Jazz Art Fashion Festiwalu 2019, festiwalu o wieloletniej tradycji, który zmieni Centrum Praskie Koneser w twórczą przestrzeń sztuki, rozrywki, emocji i wyzwań artystycznych. Piąta edycja JAFF będzie pod wieloma względami wyjątkowa!

Zapisujecie w kalendarzach: 11 i 12 maja 2019, a także śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Dawid Fik

https://www.instagram.com/p/BwoQSgUASuu/

https://www.instagram.com/p/BwbXfd_A-wo/

https://www.instagram.com/p/BwZhBOdA8w-/

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News