Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji?

To pytanie prawdopodobnie zadał sobie jeden z fotografów, który stworzył serię, jak niektórzy twierdzą – kontrowersyjnych fotografii przedstawiających kobiety przeżywające orgazm.

Tak naprawdę to było tak: obudziłem się i wiedziałem, że muszę zrobić projekt, który będzie uwieczniał kobiety u szczytu odczuwania przyjemności. Ale wiecie, jak to jest w tym wypadku: łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. No bo koniec końców, ile kobiet chciałoby być fotografowanymi przez obcego typa? – mówi Albert Pocej, fotograf.

Chociaż początkowo wydawało się to zadanie z cyklu tych niemożliwych do zrobienia, Albertowi jednak udało się zgromadzić modelki, a dokładniej 20 kobiet. Finalnie w projekcie wzięło udział jedynie 15, ponieważ część nie mogła się wystarczająco odprężyć przed obiektywem kamery.

Poniżej zobaczycie efekt, a więcej zdjęć Alberta tutaj.

10Neringa Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 13Sandra Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 1Monika Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 2Agne Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 3Laura Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 4Breta Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 6Egle Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji? 8Loreta Dlaczego orgazm wzbudza tyle kontrowersji?

3,2/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News