Dla wszystkich cierpiących na „syndrom środkowego dziecka” powstała świeczka o zapachu „środkowego dziecka”

Fioletowa świeczka w szkle

O tym, że środkowe dzieci mają często przechlapane, w porównaniu z resztą rodzeństwa wiadomo od dawna. Jako pierwszy pisał już o tym Alfred Adler, analizując problem wpływu kolejności urodzenia na osobowość danej osoby.

Syndrom środkowego dziecka – czym jest?

Środkowe dzieci bywają tymi, które dla rodziców stają się niewidzialne. Patrząc na ten problem, z lekkim przymrużeniem oka, firma Whisky River Soap Co. stworzyła idealną świecę zapachową dla wszystkich środkowych dzieci.

Środkowe dziecko przyzwyczajone jest do obserwowania starszego i młodszego rodzeństwa, samemu pozostając w niewidzialnym tle. Podobnie jest z zapachem nowopowstałej świecy – jest on praktycznie niewyczuwalny dla otoczenia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Świeca w cenie 19,95 USD została stworzona z fioletowego wosku, pachnie ciemnym winogronem i posiada 60-godzinny czas palenia. Dodatkowo etykieta świecy została opatrzona ironicznym komentarzem: Śmiało, zafarbuj włosy na fioletowo. I tak nikt nie zauważy.

Jak sugerują naukowcy, bycie środkowym dzieckiem nie musi nieść za sobą wyłącznie przykrych konsekwencji – środkowe dzieci, mimo swojej niewidzialności mają większą szansę, by odnieść w życiu sukces. Dowody? Bill Gates jest środkowym dzieckiem!

Co wciąż nie przeszkadza, by zażartować z samego siebie lub swojego rodzeństwa i sprawić komuś taki nietypowy prezent.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News