Dla tych, którzy nie mają już siły chodzić w glanach, powstały goth Crocsy z ćwiekami i łańcuchem

Buty typu Crocs z ćwiekami i łańcuchem

Identyfikowanie się z daną subkulturą lub wprowadzanie jej elementów do swojego ubioru nie zawsze jest usłane różami.

Wiecie, glany i buty na masywnej platformie są po prostu ciężkie. Nikt nie powiedział, że moda nie będzie bolała, ale jeśli można ułatwić sobie życie, pozostając przy mrocznym wizerunku, to dlaczego nie?

Crocsy to jedne z tych rodzajów obuwia, które budzą najwięcej pytań. Kto w nich chodzi? Jakim cudem są takie wygodne, a wyglądają tak brzydko. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jeszcze dziwniej robi się tylko wtedy, gdy ktoś postanowi zmieszać Crocsy z identyfikowaniem się jako Goth. Skoro jednak ktoś na taki pomysł wpadł, oznacza to tyle, że musiało być na ten rodzaj obuwia jakieś zapotrzebowanie. Może Goci stwierdzili, że im za ciężko na stopach?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BvSV3koBIUd/

Buty zostały namierzone na Etsy, gdzie są sprzedawane za prawie 240 dolarów przez amerykański sklep Heavy Cream, a zostały stworzone przez dwójkę instagramerów.

Goth-crocsy, poza tym, że są w kolorze czarnym, zostały zdobione ćwiekami, kolcami oraz łańcuchem, którego koniec można przypiąć do spodni, dzięki czemu but nie ucieknie z naszej nogi (ani my od naszego buta).

Dobrze, że Prima Aprilis jest za nami, bo w przeciwnym wypadku nie wiedzielibyśmy, czy to żart, czy fakt.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News