Diverse Summer Pop Up Store i kolekcja inspirowana Sopotem

Nie lada gratka dla miłośników oryginalnych ubrań. Marka Diverse zaprezentowała właśnie nową, limitowaną kolekcję ubrań, którą stworzyła we współpracy z Sopotem. Seria #sopotcollection to rzeczy dla kobiet lubiących oryginalność. Inspiracją stał się niezobowiązujący styl i symbole najpopularniejszego polskiego letniego kurortu. Premierze kolekcji towarzyszą Diverse Summer Pop Up Store w Sopocie oraz warsztaty z Mają Sablewską.

Na plaży przy Al. Mamuszki (wejście 16) pojawiły się sezonowy sklep oraz dedykowana letnia strefa marki, w której w ramach programu Active Life odbywać się będą kreatywne zajęcia i warsztaty dla ciała i duszy. Wszyscy goście strefy Diverse będą mogli zatem wziąć udział w zajęciach z profesjonalnymi trenerami fitnessu, jogi, zumby, street dance, a także wziąć udział w zabawie frisbee lub hula-hoop.

Plan aktywności

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W każdy weekend w strefie marki odbywać się będą warsztaty pod szyldem Diverse Your Life ze znanymi i lubianymi postaciami ze świata mody i stylizacji, fitnessu i zdrowego żywienia. Podczas spotkać uczestniczki warsztatów będą mieli okazję dowiedzieć się, jak dbać o dobrą formę, dobrać idealną stylizację na lato lub skorzystać z ciekawych propozycji zdrowej diety. Szczegóły dotyczące planowanych eventów dostępne będą na oficjalnym profilu marki na Facebooku oraz stronie internetowej www.diversesystem.com.

Podczas pierwszych warsztatów z serii Diverse Your Life wystąpi Maja Sablewska – znana polska specjalistka od wizerunku, menadżerka wielu projektów artystycznych, autorka dwóch książek i niekwestionowana ikona stylu. W trakcie spotkania uczestniczki warsztatów dowiedzą się, jak kreować swój wizerunek i traktować zagadnienie mody, jak uniknąć modowych wpadek i podkreślić swoje atuty. Ponadto Maja Sablewska zaprezentuje swoje pomysły na stylizacje i zestawienia odzieży z serii Diverse #SOPOTCOLLECTION.

diverse 851x315pix majasablewska zdjeciewtle

W trakcie kolejnych lipcowych warsztatów wystąpią autorki blogów Siostry Bukowskie, Estelle Fashion oraz Dietetyczne Fanaberie.

#SOPOTCOLLECTION

#sopotcollection to druga już w tym roku limitowana kolekcja marki – tym razem zaadresowana wyłącznie do kobiet. Bazę stanowią komfortowe i bardzo przyjemne w użytkowaniu miękkie dzianiny, a stonowana paleta kolorystyczna, składająca się ze złamanej bieli oraz różnych odcieni szarego melanżu stwarza uniwersalną bazę dla różnorodnych stylizacji.

Projektanci marki tworzyli z rozmachem. Wprowadzono odważniejsze formy i bardzo modowe rozwiązania – asymetryczne doły i surowe wykończenia, które podkreślają miejski styl limitowanej kolekcji. Kobieta nosząca #sopotcollection nie epatuje seksapilem – świadoma zmysłowość tkwi w niej, jest nieoczywista i w subtelny sposób podkreślona przez oryginalne fasony.

SOPOT_006

Kolaboracja z Sopotem została podkreślona nadrukami nawiązującymi do klimatu retro, które pomimo niestandardowych kadrów budzą jednoznaczne skojarzenia z kurortem. Klimatyczny styl limitowanej kolekcji jest spójny z nowatorskim i designerskim wizerunkiem miasta.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News