DISTENSE – energia krąży w przyrodzie

ditense 4

Skąd się wzięło Distense?

Distense powstało z miłości do szycia, sportu i luźnego stylu życia. Otacza nas sztuka ulicy i muzyka tętniąca w rytmie dużego miasta. Z naszego pozytywnego nastawienia do życia uszyliśmy dla Was ubrania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czego chcemy?

Dysponujemy nadwyżkami dobrej energii, którą chcemy uwolnić. Bierzcie! I koniecznie podajcie dalej. Chcemy zdystansować Was od ciśnień i szarzyzny. A dla siebie chcemy tylko niezależności i nieustającej pasji tworzenia.

Co dajemy?

Wypełnione kolorami i wzorami bluzy tworzone przez dziewczyny dla dziewczyn. Zaczynamy od wyboru materiałów – jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego szukamy takich, które się nie deformują i nie tracą koloru. Same projektujemy i szyjemy nasze ubrania. Ważny jest dla nas detal i komfort noszenia. Każda bluza, która wyszła spod naszej igły ma certyfikat wygody! Bawimy się modą i nie boimy wyzwań. Dążenie do oryginalności i niepohamowana potrzeba tworzenia popycha nas do rozwoju. Poszliśmy krok dalej i zaprojektowaliśmy własny materiał, nasz kolor i wzór, czysta fantazja. Autorska grafika inspirowana tatuażem marynarskim i morskimi podróżami stała się hitem sezonu.

Na zimę, na prezent, na każdą miarę

Każda z nas ma inne proporcje ciała i typ urody, dlatego w naszej pracowni w Warszawie powstają również projekty skrojone na Waszą miarę. Chętnie doradzimy, pomożemy, podrzucimy inspiracje. Wybierajcie spośród naszych kolorów, wzorów, faktur i stwórzmy wspólnie wymarzoną bluzę dla Was lub kogoś Wam bliskiego.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza strona jest naszym sklepem i domem równocześnie  www.distense.com (klik)

Bieżące wieści znajdziecie na fanpage’u na Facebooku

ditense 2 ditense3

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News