Disney World oferuje przemianę w księżniczkę dla każdej kobiety

Dziewczyna w żółtej sukience, obok bestia z filmu Piękna i Bestia

Jeśli w dzieciństwie marzyłyście, żeby zostać księżniczką, teraz Disney World umożliwia, by Wasze marzenie się spełniło.

Do niedawna taki rodzaj makeoveru był dostępny tylko dla tych nieco młodszych gości Disney World. Oferta została jednak rozszerzona także dla dorosłych. Jest to tylko kolejny argument na to, że wycieczka do Disneylandu zamieni Wasze wakacje w prawdziwą bajkę, bez znaczenia ile macie lat!

Ostatnio pojawiły się w sieci zdjęcia jednego z pierwszych księżniczkowych eksperymentówKristen Mae postanowiła zostać Bellą z Pięknej i Bestii. Pełny pakiet przemiany w księżniczkę kosztuje 120 USD i są w niego wliczone: fryzura, makijaż, kostium i manicure. Jak to z takimi nowościami bywa, część internatów stwierdziła, że cena jest zbyt wygórowana i przecież zrobić taką przemianę we własnym domu, oszczędzając kilkadziesiąt dolarów. My jednak jesteśmy pod wrażeniem tego pomysłu. Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dziewczyna w żółtej sukience Dziewczyna w żółtej sukience na roller coaster Dziewczyna w żółtej sukience, obok bestia z filmu Piękna i Bestia adult disney princess costume princess makeover 14 5b6d7abfec571 700 Disney World oferuje przemianę w księżniczkę dla każdej kobiety Dziewczyna w żółtej sukience, obok bestia z filmu Piękna i Bestia Dziewczyna w żółtej sukience Dziewczyna w żółtej sukience, obok bestia z filmu Piękna i Bestia

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News